IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Тронът на Apple


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Пенсия от $2000 ще вземат не повече от 3-4% от хората в света.Да не говорим какво ще може да се купи ТОГАВА с $2000 - както е тръгналоможе би два бонбона.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
До Анонименслед 20 години пенсията ми ще бъде към $2000 , не виждам за какъв кът се говори.
отговор Сигнализирай
11
fripp
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 5
Възхода на Apple и на много други подобни фирми се дължи на тяхната конкурентноспособност, базирана на евтиният, на места даже робски, труд в заводите им някъде из Югоизточна Азия. През 2013г. на фабриките им в Китай избухнаха стачки заради мижавите заплати и мизерните условия на труд. Бенетон пък бяха разследвани затова, че в един техен хамбар в Бангладеш изгоряха десетки шивачки, работели в нечовешки условия. Иначе фасадата на тия марки е златна.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 30 Не харесвам 5
Продуктите на Аpple са действително с много високо качество, но цените им са мнооого надути. Един Андроид за $100 може да върши същата работа със същатапродължителност на употреба.Сега да ви светна някои неща - след 20-30-40 годинки пенсиитеще са кът(в цял свят), а сегашните ви баби и дядовци ще ви изглеждат катопочиващи в санаториум в сравнение с вашето бъдеще.Не си пилейте парите за глупости, а ги влагайте за бизнес или вашето бъдеще!
отговор Сигнализирай
9
хммм
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
нека не спорим глупусти. Едно е много важно Ейпъл просто имат огромна инерция все още от Джобс, той остави компанията финансово много стабилна и доста проекти за в бъдеще. Имам чувството обаче че Кук дълбае на едно място и усъвършенства само дизаина, гледа красотата само-типично за гейове и тем подобни. Ако не оправи батерията и не вкара нещо ново, ще започне да пада надолу защото хората харесват иновациите и различното, а технология няма нова от времето на Джобс и Сири.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 60 Не харесвам 11
Глупаците винаги са много повече от умните хора...Това е в основата на успеха на Apple...
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 9
Тоя успех значи само едно-долара си остава валутата за разплащания. Рублите и юаните даже за тоалетна хартия не стават.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Хахаха, 18 млрд приход, то в България има ли толкова изобщо ?
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Леле, като чуя/прочета някой да казва "ейпъл" и ми се драйфа :) Къде го учите тоя английски??
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Този финансов успех означава само едно - стойността на долара не е каквато беше, а все повече хартия.
отговор Сигнализирай
Новини