BGONAIR Live

Uber: И в България срещаме съпротива


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Momo
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 18
Преди време смятах какво печелят шофьорите.Отговорът е, че дори са на минус, защото ако сложат, че колата има разходи за гориво, за поддръжка и времето, което губят, а и не напоследно място, че *** и пульо се качват в колите им и сметката излиза на минус.В това число като добавим и липсата на осигуровки и каквато и да е законова рамка за това и картинката става покъртителна.А ако някой пострада в такова "такси" на кого е отговорността? На шофьора или на Uber? Кой ще плаща после?
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 13
Никой не ги спира да предоставят транспортни услуги на базата на местното законодателство! Нека спазват закона, няма да имат проблем, отиват регистрират си фирма и таксиметрова компания и си действат, толкова ли е трудно?
отговор Сигнализирай
Новини