IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Лидерът на групировката „Хизбула“ Хасан Насрала е убит


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

210
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
Идва времето, когато нашите русофоби ще плащат цената за убийствата, които извършиха, въоръжавайки украинските фашисти с оръжие и боеприпаси от името на българският народ. Народен съд за тези предатели и родоостъпници. Те показаха скритата си през десетилетията същност на поклонници на фашистка и нацистка идеология. Справедливо наказание за тези сатанисти и едва тогава българският народ ще намери своя път на развитие и благоденствие!
отговор Сигнализирай
209
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
РУСИЯ ЩЕ ПУСНЕ АТОМА В СОФИЯ И ЩЕ ЗАТРИЕ АМЕРИКАНОФИЛИТЕ! ДОГОДИНА ЩЕ Е !
отговор Сигнализирай
208
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Няма нужда да изчезват религиите. Важно е те да не се ползват за политика и да се действа безкомпромисно с религиозните екстремисти, които отричат правото хората да изповядват различна от тяхната религия.
отговор Сигнализирай
207
?!?
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Им нещо положително в тенденциите на новите войни и то е . Трепят се предимно командири Генерали политически и икономически играчи. А се пази до колкото е възможно обикновеният войник и цивилен .
отговор Сигнализирай
206
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Дааа, Хитлер беше прав, а Сталин виновен, че не го разбра, че даже и държава им създаде през 1948г.. Те всъщност евреите трябва да направят паметник на Сталин и да му се кланят по пет пъти на ден, както правят мюсюлманите за своя Аллах.
отговор Сигнализирай
205
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Едните са "избран народ", който единствен има "божествени" души и затова само те са човеци, докато другите народи имат животински души и не са хора. Извършват геноцид срещу първобитно племе, за които жената е предмет и най-доброто което можеш да направиш е да се опашеш с динамит и да се гръмнеш в детска градина. Не разбирам защо трябва да ми пука, за този конфликт. Най-добре ще бъде, да се избият взаимно и ще си пусна It,s a wonderful life.
отговор Сигнализирай
204
Българин
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 7
СЛАВА НА ХИЗБУЛЛА!
отговор Сигнализирай
203
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
СЛАВА НА РУСИЯ!
отговор Сигнализирай
202
унижавам евреи
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
СЛАВА НА РУСИЯ И ЛИВАН!
отговор Сигнализирай
201
Какво мислите за:
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Войните ще свършат, когато изчезнат всички религии???
отговор Сигнализирай
Новини