Кристиано Роналдо може да се присъедини към семейството на "Бързи и яростни". Това разкри Вин Дизел – звездата и продуцент на популярната филмова поредица. Дизел сподели снимка с футболната суперзвезда в Instagram, на която двамата позират с вдигнати палци, като актьорът каза, че е създал роля специално за Роналдо.
"Всички питаха дали ще бъде част от митологията на "Fast". Трябва да ви кажа – той е истински човек. Написахме роля за него", каза Дизел.
Все още няма официално потвърждение, че португалската футболна звезда ще участва в 11-ия филм от поредицата. Междувременно Дизел наскоро заяви, че персонажът на покойния Пол Уокър – Брайън О’Конър – може отново да се появи на екран. По време на събитието Fuel Fest през юни той разкри, че премиерата на финалния филм е планирана за април 2027 г.
„Бях с Universal Studios и те ме попитаха: „Вин, можем ли да имаме финала на „Бързи и яростни” през април 2027 г.?“ Отговорих, че ще се съглася при три условия, защото се вслушвам във феновете“, обясни Дизел. Сред тях са завръщане на действието в Лос Анджелис, фокус върху автомобилната култура и уличните състезания, както и екранно събиране на героите му с този на Пол Уокър. „Третото условие беше да съберем отново Дом и Брайън О’Конър. Това ще получите във финала“, заяви актьорът.
Пол Уокър загина при автомобилна катастрофа на 30 ноември 2013 г., по време на снимките на „Бързи и яростни 7“. Част от сцените му не бяха завършени, но героят му се появи във финалната сцена на филма чрез комбинация от CGI, визуални ефекти и участието на братята му Код и Калеб Уокър, които помогнаха за създаването на около 350 кадъра.
Последната сцена на „Бързи и яростни 7“ показа Доминик Торето и Брайън О’Конър в емоционален момент, преди двамата да потеглят с колите си в различни посоки. Надзорникът по визуалните ефекти Джо Летъри разказа, че сцената е била реализирана с изключително внимание. „Нямаше място за грешки. Беше твърде важно да завършим историята с уважение към паметта на Пол – така че зрителят да не мисли за техниката зад кадър“, каза той. /NOVA
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Цените на петрола, които виждате, не разкриват истинската история на пазара
Цената на дизела в Германия е само на крачка от последния си рекорд
AI генерираните текстове са навсякъде и се забелязват лесно – засега
Кадър на деня за 21 март
Американците остават все по-дълго в дома си
Норвегия: НАТО трябва да поддържа присъствието си по всички флангове
Ватман хлопнал вратите под носа на пътник: "Ще се научите да идвате навреме"
Отлични финанси за четири зодии през април
Рецепта за дубайски трюфели с шамфъстък
Защо комарите хапят някои хора повече от други
Четири жени са убити при украинска атака в руската Белгородска област
ЦСКА излиза да смачка бивш на Левски
Драма в Италия: Милан и Торино си набутаха 5 гола
Провал за Зографски, не успя да влезе в първите 30
ЦСКА и Левски бият с по 3:1
Илиан Илиев каза защо не успя да спъне Левски
Еуфория на "Герена": Хулио Веласкес със силни думи за Левски
Таро карта за 22 март, неделя
Дневен хороскоп за 22 март, неделя
Седмична нумерологична прогноза за 23 – 29 март
Френски туист – вечният шик в прическите, който се завръща (+Снимки)
Постен сладкиш за Благовещение
Любовен хороскоп за 23 – 29 март
Кметът на "Аспарухово" обсъди със съкварталците си премахването на дървета над ул. „Моряшка“
Седмичен хороскоп 23 - 29 март 2026
Стана ясен максималният размер на глобата, която Бербатов ще плати заради пистолета
Черно море загуби с 1:2 при гостуването си на Левски
Премахват 15 автомобила от улиците в кварталите "Младост" и "Трошево"
Иван Демерджиев е бил разпитван като свидетел по сигнал в Национална полиция
Откриха потенциално обитаема планета, която разпалва надеждите за извънземен живот
Най-дълбоката точка на Средиземно море е затрупана с отпадъци
Китайски AI в орбита за пръв път управлява робот на Земята
Откритие: Преди 3,5 млрд. години земната кора се е движила шест пъти по-бързо от днес
НАСА планира драстично да увеличи броя на роботизираните мисии до Луната
Създаден е нов каталог на скалисти екзопланети в обитаемата зона