BGONAIR Live

Грешки, които допускате при приготвянето на паста


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Ххх
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аз от няколко години си приготвям сам спагетите. Купих си преса и сам си я тегля лазаня, спагети, фетучини, талиатели, биголи квото ми се прииска. Смесвам различни брашна жито, пшеница, пълнозърнести, елда, леблебия, леща, спанак И като знам колко струва да си я приготвя ми е много странно как в ресторантите искат толкова много пара.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Паста имам спомен ми купуваха в сладкарницата и нямам спомен да са ги подмивали преди да ни ги поднесат. Сега предимно си купувам суха паста на престиж
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
И аз днеска ядох спагети Миско със сирене Маджаров и майонеза Краси :)))
отговор Сигнализирай
5
Teo
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ако правите в къщи - да. Но ако е за кухня, съвет номер три е неприложим. Като гастроном ще кажа, че Когато Клиент поръча паста имаш максимум 10 минути да му я приготвиш. Как да стане, уважаеми? Готви се в тенджера 20-30 порции. След това се мият под течаща вода и в микровълновата. Максимум на втория ден се хвърлят!
отговор Сигнализирай
4
Ястреб Османлията
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 6
Чичо Яшар бута пастата си в моята клоака всяка вечер. После се подмивам и заспивам щастлив.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 5
Като добавим олио във водата и изобщо не се слепва и не ни дреме! И в България се нарича спагети, макарони, юфка, кускус и тестени изделия, а не паста! Паста за смазване на машина, паста за зъби, паста в сладкарницата, паста в техниката или в смесите, паста каква?
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Яжте ми пастата джукеси
отговор Сигнализирай
1
Една жена
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 6
Бе как ще й слагам супена лъжица сол. Вие добре ли сте?!?!? А за плакнене след варене, трябва да си живял в изолация от цивилизацията поне до 30 г., че да ти хрумне...
отговор Сигнализирай
Новини