BGONAIR Live

Като две капки вода - Кейт и Лила Мос поведоха звездния моден парад в Париж


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 4. Гнусна и Чистокръвна МААННГАЛКО надежда ддойчева с Грознио и Увиснал Нос(типично цииганска черта), че дали "русото платине" е точно твоя цвет за коса. РаториЧен въпрос. Майка Ми, че Бялата и Симпатична Българка се боядисва с таков некаков цвет , че такОва , че русо платине , че дори изцяло русо, но е Бяла Българка. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
13
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 4. Гнусна и Чистокръвна МААННГАЛКО надежда ддойчева с Грознио и Увиснал Нос(типично цииганска черта), че дали "русото платине" е точно твоя цвет за коса. Раторипен въпрос. Майка Ми, че Бялата и Симпатична Българка се боядисва с таков некаков цвет , че такОва , че русо платине , че дори изцяло русо, но е Бяла Българка. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
12
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 4. Гнусна и Чистокръвна МААННГАЛКО надежда ддойчева с Грознио и Увиснал Нос(типично цииганска черта), че дали "русото платине" е точно твоя цвет за коса. Раторипен въпрос. Майка Ми, че Бялата и Симпатична Българка се боядисва с таков некаков цвет , че такива русо платине , че дори изцяло русо, но е Бяла Българка. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
11
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 4. Джоревец съм, но най много се радвам, че Майка Ми е Бяла и Симпатична Българка, но откакто се помним е Еванелистка. Да Бъде Благословена. Нали знаете, че Майка е само една, а бащи много. Поздрави от Сашко от Перник за Гнусната и Чистокръвна МААННГАЛКА надеждо ддойчева(знам, че четеш) с Грознио и Увиснал Нос(типично цииганска черта).
отговор Сигнализирай
10
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Джоревец съм, но най много се радвам, че Майка Ми е Бяла и Симпатична Българка, но откакто се помним е Еванелистка. Да Бъде Благословена. Нали знаете, че Майка е само една, а бащи много. Поздрави от Сашко от Перник за Гнусната и Чистокръвна МААННГАЛКА надеждо ддойчева(знам, че четеш) с Грознио и Увиснал Нос(типично цииганска черта).
отговор Сигнализирай
9
Бивш от МВР76
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Клане със секира за гнусното негроидно наоми кембъл. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
8
Мангалката дойчева
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
!!! Дъщеря на супермодела Синди Крауфорд, с удивителна прилика с майка си, Кая Гербер днес празнува рожден ден, научи Ruse24.bg. !!! Требе да оди само с пусната коса оти Големите и Стърчащи Уши много се набиват на очи.
отговор Сигнализирай
7
17.05.1976г.
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Някъде преди време у сатанинското интернет пространство бех чел коментар за "красивата" черка на Синди Крауфорд, че с нейните големи и стърчащи уши е бледо копие на майка си. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
6
Бивш от МВР76
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Някъде преди време у сатанинското интернет пространство бех чел коментар за "красивата" черка на Синди Крауфорд, че с нейните големи и стърчащи уши е бледо копие на майка си. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
5
Бивш от МВР76
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 4. У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov"(от тик ток може да ме намерите) на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Писах преди време на Гнусната и Чистокръвна МААННГАЛКА "nadezhda doycheva" с Грознио и Увиснал Нос(Типично Цииганска Черта) она па си затри профило от сатанинската платформа тик ток. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
Новини