BGONAIR Live

Шакира за малко да се откаже от музикалната си кариера


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Клане със секира за гнусното негроидно "шак атак". КЛАНЕ със СЕКИРА. Харесвах неегрото и бивш баскетболист Алън Айверсън . Понякога правим изключения. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
4
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Знам го надежда ддойчева, знам го, че си Мааннгалка(Чистокръвна) с главна буква. Това е Много Срамно. Откъде го вадиш това високо самочувствие. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
3
Мангалката дойчева
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
!!! nadezhda doycheva !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. Фейскенефбук (фейсбук). СНИМКА. Ето я Гнусната Мааннгалка и Чистокръвна Цииганка надежда ддойчева с Грознио и Увиснал Нос(Типично Цииганска Черта). Откъде го вадиш това самочувствие.
отговор Сигнализирай
2
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov"(от тик ток може да ме намерите) на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Писах преди време на Гнусната и Чистокръвна МААННГАЛКА "nadezhda doycheva" с Грознио и Увиснал Нос(Типично Цииганска Черта) она па си затри профило от сатанинската платформа тик ток. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
1
Мангалката дойчева
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не съм Гнусна Мааннгалка, а само майка ми и баща ми са Гнусни Мааннгали. Скоро , че си правим ринопластика на моя Грозен и Увиснал Нос(типично цииганска черта). "лофци на педофили".
отговор Сигнализирай
Новини