IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Отново нищо! Софи се препъна още на полуфинала на Евровизия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

868
батето
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Софи се представи много по-добре от останалите и то със звучно запомнящо се парче.Браво Софи!!!А ЕВ е пълна пародия, гледах само заради Софка.
отговор Сигнализирай
867
до сандо
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Азербайджан има газ, не може да се прескочи тази важна държава. Но в тори ред на мисли къде в Европа е Израел?!
отговор Сигнализирай
866
high
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Според мен трябва да напуснем ЕВ, както умно направиха Чехия и ПОлша. Конкурсът се узурпира от сълзливо-депресиращи югославски песни и бивши съветски републики. Софи се представи достойно, отвя всичките с гласа си, но югорепубликите гласуват една за друга, независимо каква песен се изнася. Регламентът така го направиха, че държавите, които иха гласували за нас, нямаха право.
отговор Сигнализирай
865
d|-_-|b
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
864
qwer
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Питам : - какво му е престижното на това надпяване или надвикване на тази Евровизия,та да изпращаме певци,а в случаят чалгаджийка и то твърде неграмотна ? Не е ли по-добре да се спестят тези държавни пари и да се влагат всяка година в музикалната академия например,или да се помага финансово на деца с музикални дарби от слаби финансово семейства,или тези пари да се дават на дечица нуждаещи се от животоспасяващи операции,толкова страдащи има на които трябва да се помогне от държавата.Евровизия е тъпанарско надпяване на което никой не обръща никакво внимание,а и от там никой никога не е станал звезда.Спомням си едно време Испания изпрати една Роса да крещи там по сцената и след това същата тази уж певица беше забравена и никъде до сега не се е показала или да е побутвана от телевизия или от други там музикални институции.Спрете да пращате участници бе,вложете парите в нещо от което ще има благодарни таланти или спасете живот.България няма нужда особенно сега да е част от това кряскане по сцените на този жалък и мога да кажа корупционен конкурс в който *** и пульо без музикални разбирания ще определят кой е по-добрият,ами то ако участва някой китаец който вместо да пее пърди,ще спечели бе,само с това,че са толкова много жълтурковците.Няма место Б-я повече там,спестете парите или помогнете с тях на някой българче.
отговор Сигнализирай
863
Джан Бономо
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
Софи да върви да пее на кака си Фидоскова и на Сецу,а не да мърси такава сцена като Евровизия!!!
отговор Сигнализирай
862
пипи
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Интересно ми е тия дето казват че Софи не е за сцената евротравестивизия, кой от наще таланти си представят по-добре да седи там? Аз не им знам имената на наще известни травестити, иначе бих написала предположения
отговор Сигнализирай
861
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Стига вече с тия октави, дето ги била взимала. Такова квичене пада на високите, че ум да ти зайде. Поздрав за всички - защооооооооооооо няма радооооооооооост за тееееееееееееееееб и за мееееееееееен...
отговор Сигнализирай
860
пипи
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 8
На финала отидоха 90% некадърни измислени певци. В такова травеститско комерсиално шоу, още не сме дорасли да се класираме. Софи беше изключителна! Браво на България, и приятно гледане на финалите на всички хейтъри и травестити.
отговор Сигнализирай
859
diavolcheto
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Това се очакваше, така че нека не бъдем лоши към Софи Маринова!Тя не е виновна: отговорни са онези, които допуснаха участието й.Пее си, жената, но не е за подобни сцени.И нека не се оправдаваме със следващата Евровизия, че нямало време, че всеки все зает, че нямало онова, пък било това: можещите и доказаните да запретват ръкави, да се напише наистина хубава песен.И да се изпълни от подходящия човек, а не след поредния неуспех да хулим и обвиняваме изпълнителя.Защото винаги певецът обира негативите, а не онези, които действително ги заслужават!
отговор Сигнализирай
Новини