IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Актуално за сектите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
стенли
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Нашите умове са склонни да оправдаят всяко нещо в което вярваме/вярно или не/.Най-важното доказателство колко сме вярващи/не религиозни/ е собствения ни живот.На такива ,като тази госпожа сме се наслушали вече .
отговор Сигнализирай
4
стенли
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Няма по-голяма секта в България от БПЦ
отговор Сигнализирай
3
Истина
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
абе хора, стига глупости като кажете църквата и мед ви капе от устата ... големи християни голямо нещо, запознайте се малко с историята на християнството и ще видити какви гнусотий са правили и те . Всяка религия е изпълнена с всякви извръщения блудства с малолетни, разврат убииства и много много други неща , така , че не сектите са ви виновни, а факта че не можете да общувате с децата си защотото като мислите че сте по големи може да заповчдвате а не усазнавате че с егото си само копаете РОВ !
отговор Сигнализирай
2
Striker
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Недей да коментираш случая от Благоевград без да си запозната с него и да лепиш етикети на хората без да ги познаваш!!!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Подкрепям казаното от на автора на статията.
отговор Сигнализирай
Новини