BGONAIR Live

АКО ИЗБОРИТЕ БЯХА МАЖОРИТАРНИ......


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ако мръсните *** не бяха въртели интриги с фашистите, Стамболииски щеше да превърне страната в нова Швейцария и сега нямаше да има и помен от ДС-агентите от ДПС и псевдо-комунистите на БСП. Вечна му памет от мен мюсюлманина!!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини