Значи какво казват те: Скапаната българска бюрокрация за нищо не става и ако искате да имаме успех, подчинете българската бюрокрация на европейската. Странна логика. То, че наистина бюрокрацията ни за нищо не става, но не могат ли реформаторите да ни обещаят, тоест да се опитат да ни излъжат или направо казано да ни ИЗЛЪЖАТ, че като им гласуваме доверие, "мамицата й ще разгонят на скапаната българска бюрокрация"? Защо искаме помощ от една бюрокрация - голямата брюкселска бюрокрация, да помогне за преодоляване на малката бюрокрация - българската? Защото сме некадърни ли, за да се справим сами? Ами защото партиите са плод на политици и на леви политики, на бюрократи и на мафията. НИТО ЕДНА ПАРТИЯ НЕ Е ИЗЛЯЗЛА ПРЕД НАС С ТОЧНА И ЯСНА ПРОГРАМА ЗА РЕШАВАНЕ НА ЕДИН ОТ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ БЪЛГАРСКИ ПРОБЛЕМИ - БЮРОКРАЦИЯТА, КОЯТО Е В ОСНОВАТА НА СКАПАНОТО ОБЩЕСТВО, В КОЕТО ЖИВЕЕМ. НЕРАБОТЕЩАТА ЗА НАС, А ЗА СЕБЕ СИ, БЪЛГАРСКА БЮРОКРАЦИЯ, КОЯТО ВЕЧЕ Е НАДПАРТИЙНА И С КОЯТО САМИТЕ ПОЛИТИЧЕСКИ СИЛИ НЯМА КАК ДА НЕ СЕ СЪОБРАЗЯВАТ. ТОВА Е НАЙ-ЯКАТА БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ, КОЯТО УЧАСТВА НЕОТМЕННО В ПОЛИТИКАТА. АКО НА ПОЛИТИЧЕСКО НИВО, КОМУНИСТИЧЕСКАТА ИДЕОЛОГИЯ ПРОДЪЛЖАВА ДА Е ВОДЕЩА В НАШИЯ ЖИВОТ, ТО ТАЗИ ИДЕОЛОГИЯ СЕ ПРИЛАГА НА ПРАКТИКА ОТ ПАРТИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ БЮРОКРАТИ. ТАЗИ ИДЕОЛОГИЯ Е НЕРАЗРИВНО СВЪРЗАНА С ПАРТИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ БЮРОКРАТИ И НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПРИЛОЖЕНА БЕЗ НЕЙНОТО УЧАСТНИЕ. ЗАТОВА Е ТОЛКОВА СЛОЖНО У НАС - ДОРИ И ДА ИМА НОВА ПОЛИТИКА, ТО ТЯ ТРЯБВА ДА СЕ СЪОБРАЗЯВА С ОНЕЗИ 600 000 ДУШИ, КОИТО ПОЛУЧАВАТ ЗАПЛАТА ОТ ДЪРЖАВАТА.
Може би затова реформаторите искат помощ от брюкселските бюрократи, защото смятат, че те са по-малкото зло, в сравнение с българските бюрократи.
Нека сега да се концентрираме върху второто цитирано по-горе от мен изречение:
"Това ще премахне произвола на ДПС в сектора и ще
осигури честно финансиране и контрол на качеството на храните." Има се предвид, че ако европейските бюрократи вземат надмощие над нашите бюрократи, ще има "честно финансиране и контрол над качеството на храните".
Оттук правим следния извод - реформаторите комунисти, изключват земеделие без честно финансиране. Да му се не види, искат да кажат, че ако спрат субсидиите, няма да има ЧЕСТНО ЗЕМЕДЕЛИЕ. Витиеви слова. Толкова много лъжа накуп. Толкова много лицемерие. И толкова много комунизъм.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.

Как се променя образованието в ерата на изкуствения интелект?
Достатъчни ли са запасите от петрол, за да компенсират шока в предлагането?
Световните пазари навлизат в новата седмица с противоречива комбинация от фактори
Годишната инфлация в България се забавя до 4,5% през юли
Със силен износ Geely успя да отговори на очакванията с тримесечната си печалба
Износът на български стоки в мрежата на Lidl е за над 36,9 млн. евро през първото полугодие
Тротинетки пратиха двама в болница по Южното Черноморие, единият е с опасност за живота
Хиляди българи се подписват за пълна забрана на TikTok в страната
22-годишен молдовец се удави в морето край Ахтопол
Илиян Йорданов: Медалист по информатика се става без лятна ваканция и с ежедневна подготовка
Пак опираме до въглищните централи, "Марица Изток" се оказа апетитна хапка
Ювентус с двоен трансферен удар: Взима Викарио от Тотнъм и Лукуми от Болоня
Фабрицио Романо: Родри получи зелена светлина за трансфер в Барселона
Мареска след 0:3 от Арсенал: Манчестър Сити ще прави трансфери
Луис Енрике след загубата на ПСЖ от Ланс: Липсваше ни късмет
Левски надъха феновете преди битката с АЕК за Шампионската лига
"Българска армия" отваря врати през октомври, но първо не за мач на ЦСКА
Лятна селска манджа
Седмична нумерологична прогноза за 17 - 23 август
Сочно гръцко реване
11 ценни житейски урока, които да предадете на децата си
Любовен хороскоп за 17 - 23 август
Първите 40 дни след раждане - 5 неща, които никой не ви казва
Какво представлява атеросклерозата и защо храненето е толкова важно?
Автоимунните заболявания са темата на третия научен форум „ИСУЛСКИ дни“
5 признака, че бебето се развива според възрастта си
Безплатни прегледи за рак на гърдата в Габрово и Варна
Детската болница в Бургас провежда безплатни прегледи с офталмолог, нефролог и психиатър
Какво да правим и какво да не правим след екстракция на зъб?
Първи тракийски минифест ще пренесе Варна в света на древните траки
Спират тока и водата на сградите от „Баба Алино“ във Варна, предстоят и заповеди за събаряне
Изгубени светове: Безплатни прожекции във Военноморския музей разкриват тайните на Черно море
Пиян шофьор с 3,22 промила е задържан в центъра на Варна
Нарязаха гумите на коли, паркирани по ул. "Кестен" във Варна
Ето къде няма вода във Варна днес