BGONAIR Live

Балонът във Фонда за лечение на деца ще се спука!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
кк
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Софиянци са с голямо его, особено лекарите. В такива институции работа се върши само там, където шефовете не са отраснали в София, а са здраво стъпили на земята хора.
отговор Сигнализирай
Новини