BGONAIR Live

Криза: Специализанти дежурят като медицински сестри


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Медик
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Какво държавно разпределение ви гони???И да го направят властимащите, същите "длъжни" медици ще осъдят дърважата (вас) за дискриминация към едно съсловие. Когато ВСИЧКИ които завършват държавна поръчка бъдат "държавно разпределение" да робуват на едностранно определени заплати в другия край на България, защото видиш ли там нямало кой да работи. Разберете едно драги граждани - никой на никого НЕ е длъжен.На когото не му харесва обслужването в болниците - да завърши медицина и да работи.
отговор Сигнализирай
19
Минчева
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
България имаше най - доброто образование и здравеопазване в Европа. Защо *** държавници го разрушиха ! Върнете се в периода 1970-1985 год. , върнете времето , метода , изискванията на обучение и всичко ще си дойде на място. Стига сте се водили по ума на *** " евроамериканоангличани"
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 7
Няма такова нещо, повтарям - НЯМА ТАКОВА НЕЩО. Майка ми е медицинска сестра на 70г. в добро здраве, търси да си намери нещо като сестра и не може. Статията е глynycmu на търкалета.
отговор Сигнализирай
17
Ами няма само
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 8
Да взимат пари под масата. Ще работят, ако се налага и като санитари. Така се става добър лекар!
отговор Сигнализирай
16
танто за кукуриго
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
"Сестри на по 75-годишна възраст работят"Да ама имаме нови самальоти (1) , курвети, ракети, брадли/брадви и т.н.т.На гол тумбак , чифте пищови.Колко инженери, агрономи имаме ?,А колко "прависти" в наглата Невидима Съдебна ВЛАСТ ?
отговор Сигнализирай
15
Китаеца
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
Куп народ си купуваше лекарства и влизаха много пари в хазната сега си ги купуваме пак ама вероятно влизат много по малко....
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ще дигат пенсионната възрас на 75 и значи е правилно да работат до 88.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 2
В криза смее. Уморени са. Полунощ е. Медицинската сестра буди болен пациент.- Какво има? - пита сънен той.- Много се извинявам забравила съм за ви дам приспивателното.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 7
Държавно разпределение на завършващите медицина за три години ще оправи липсата на кадри.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 2
Като дигне здравно ще бегат още повече народ в чужбина и пак ще фалират и няма да вземат заплати. Не го разбират и че сега са 1 милиона не може да им платат тия космични цени и такси.
отговор Сигнализирай
Новини