BGONAIR Live

Живот с 1200 лева: Медиците отново излязоха на протест


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Кервиз
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 3
Докторчето да дърпа с 200, ама на Билянчето бих и ударил една кожена игла.
отговор Сигнализирай
10
КАТ Пловдив
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 4
Бездънното ушево шкембе изплюска всичко. Протестите и паветата е редно да са пред милиционерниците. Дори малките деца знаят, че МВР е терористична групировка и почти всичките
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 5
Връщаме комунизма - и ще има за всички париииии :))))
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 2
Шофиори с гевреци в грацки са на 10 бона по 20 часа извънредно карат.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 4
Има и фудболисти нападател на 50 бона зависи какво бачка. Подават оставки и се преквалифицират в а група.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 4
Медсестри са на щат при доктор Охболи - той да им дава париииии :))))
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 6
Всеки втори с частен кабинет и те праща там да се лекуваш в почивните му дни. Болниците са има само място за събиране на клиенти. Трябва да им се вдигнат заплатите,но при условия да работят само на едно място. Да не говорим как на почти всеки пациент пишат,че при лечението са му правили различни процедури,които реално въобще не са правени. Ама да има лапане от касата.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 3
Кой ше ни даде париииии - твойто лично джипи :))))))))))
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 6
Що реват за пари - Всеки джипи кара джип :))))
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 7
Кой ще ни даде париииии - Що реват нали крадат от Здравната каса :))))
отговор Сигнализирай
Новини