BGONAIR Live

Д-р Константинов: Очертава се дефицит в бюджета на НЗОК от над 400 млн. лв.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 4
Всички помагат на лекарите да точат касата, пък после реват, че трябвало да си доплащат, нямало пари за тях и т.н.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Нищо не се очертава ,при правилно разпределение на парите ще стигнат .Корупцията в държавните болници на ръководството трябва да се ограничи до минимум .Там където има несъвместимо надути цени да внимават.Тези по 10 души в борда на директорите какви им заплатите ,каква работа вършат и защо нищо не вършат,а само искат.Защото те работят и в отделенията и т.н.А профилактика трябва да е задължителна и разширена .
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 2
Правят опити да увеличат вноските и пак ще е същото,злоупотребява се с парите от НЗОК.Напр. собственик на частна болница в Бургас предложи 5000 лв заплата на младите лекари.Пак работи с НЗОК но те си правят бюджета и парите им стигат за голям персонал,за специализанти,за лечение ,обучават пом.мед.сестри,за лекарства,а не като в държ.болници Борда с далавери да точи Здр.каса с надути цени за лекаства.Имат мед.техника по европроекти,а защо държавните не го правят,а карат със стара и амортизирана.
отговор Сигнализирай
12
Пипо
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
Очертава се изтриване на България от картата на света ама аз все си мисля, че ще успея да избягам, когато стане.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 5
Крадливо племе в бели манти
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 3
Докторе, най-добре се обърни към собствениците на частните болници, които принадлежат на Толъпа и Шиши.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
В България всичко се крадне, квото и да сложиш по сметките то ще излипсва. Явн крадците вече имат план и парите не им достигат
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 1
Тоя не беше ли крадлив гербераст?
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
Търсете ги в Чекмеджето на Про стия
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ще има за Майчин дом. И давайте повече газ на жените си, че да наваксат с бюджета
отговор Сигнализирай
Новини