BGONAIR Live

Оптометристи: Офталмолозите имат противоречия и това се отразява на нас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Математик
преди 9 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Същия филм и подигравка като с останалите здравни специалисти. Оптометристи, сестри , рехабилитатори, лаборант и прочие искат достойно заплащане, но получават трохи.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Оптики играят с офталмолози. Отиваш на преглед, изпише ти рецепта и после - върви в еди коя си оптика. Има и по-нагли, нарочно кодират рецептите, така че ако отидеш в неправилната оптика, няма да виждаш с очилата, които си поръчал.
отговор Сигнализирай
Новини