IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, да задържим младите кадри с реални решения


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Докторите да спрат да крадат,използват държавни болници като частни кабинети и вземат пари под масата,държат се като дерибеи в по-малките градове и вземат над 10000-15000евро заплати и по лошото е,че се знае!Дърпат масово пътеки и водят хора в болница,но не са там.Докати един не се осъди тези мафиоти в бели престилки ще продължават да дерибействат
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
12 милиарда лева е бюджета за здравеопазване плюс още 12 милиарда са всичките там доплащания,или сумарно стават 24-25 милиарда лева,което означава над 10 процента от БВП на България отива за здраве,няма такава страна в Европа а и в света която да отделя толкова средства за здравеопазване,проблемът е че бялата магия по върховете обира лъвският пак а другите заети остават трохите
отговор Сигнализирай
5
да вметна
преди 6 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
реалните решения са високи заплати , проблема обаче е че като завършат не умеят нищо даже кръв да ти вземат от вената . та при това положение колко е правилното заплащане ? и второ всички знаем какво се случва като отидем на лекар или трябва да постъпим в болница . или ивкова не знае кви суми се дават на ръка ? та кое е наистина правилното решение ?
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Със задължително разпределение 5 години.
отговор Сигнализирай
3
4
преди 6 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
За да има пари за младите, трябва да спре краденето. А то е свирепо. И ще е много трудно поне да го ограничат. Защото всички шефове в болниците , министерството и нзок смучат здраво и не желаят да спрат. И кой ще ги озапти не виждам
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Споко ве, тошката ша ви докара доктори за по 500 лева ве, кво са плашите.
отговор Сигнализирай
1
Кадър
преди 7 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Може да ни задържите не с реални решения, значки и медали, а с европейско заплащане. В противен случай сте капо от страна на кадрите.
отговор Сигнализирай
Новини