BGONAIR Live

3 храни, които да не ядете след изтичането на срока на годност


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Бивш от МВР76
преди 36 секунди
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ах надежда ддойчева, надежда ддойчева, кво нещо е сатанинското интернет пространство. Никога не го забравяй, че си Мааннгалка(Чистокръвна) с главна буква. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
5
Кака Кина
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Мима МинетаАве момеее найш ли какви кренвирши има у наше село в хоремага, твърди са като железу!
отговор Сигнализирай
4
Мима Минета
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 1
Не яжте кренвирш, колкото и да го мъчите все ще остане мек.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
точно пък ферментиралите храни са едни от най-безопасните дори да са съхранявани на стайна температура. Най-много да са станали по-кисели от пълната ферментация. Плюя му в сурата на това докторче!!!
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Абе то и дедовия му е изтекла годността ама всички нощи либертокаки го търсят, дори и гей геротофилите!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Киселото мляко става за ядене и 1 седмица след срока - нищо му нема :))))))
отговор Сигнализирай
Новини