IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Политолог: Ако САЩ се скара с Китай, американците рязко ще обеднеят


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
Америка да се СКАРА с Китай....що за политилог си щом обясняваш нещата с детски думи
отговор Сигнализирай
15
Chimerica
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 5
Китай и САЩ са скачени съдове. Ако едните обеднеят, кой ще купува стоките на Китай. Това как Китай щял да се еманципира и да стане силен и дори как щял да напада Америка са приказки от 1001 нощ за консумация на промитите русофилски кратуни. Понеже икономиката на россия е джудже, те се родеят с китайската. Тя обаче е жива благодарение на САЩ. Ако решат ще ги занулят утре. Но пък мечтите на другарите са безплатни. Те 50 години си чакат САЩ да падне, както се чакат на коча топките.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 3
То обеднее ли Америка , това ще се провлече в целият свят. Да не забравяме, че доларът е водещ сега.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 3
Ми Европа не иска да кара деца да работят по 12 часа за 8долара на месец но на Китай не и пречи затова и те сега имат проблем с популацията и няма работна рака
отговор Сигнализирай
12
ШМРЪК!
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
Тоя е *** експерта, все едно третокласник си защитава тезата. И все едно САЩ и Китай са първи приятели сега и не са скарани.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 2
Икономиките на Вашингтон и Пекин били свързани и функционират като една икономика. Глупотевини. Това е неосъществима пиндостанска мечта.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
Откога чакаме да пренесат производства от Китай в Източна Европа... ама все си чакаме... и даже не само, че нищо не идва, ами ще ни закрият и тецовете!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 5
А защо де държави от БРИКС се биха по границите с пръчки ке и загинали имаше
отговор Сигнализирай
8
Край
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 4
За да богатеят харата им трябват ресурси /Русия и Африка/ и хора за да правят от тях нещо /Китай и Индия/. Печатници на пари и акции и облигации / САЩ и ЕС/ не им трябват.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 3
Прав е. Това, което много народ не разбра е, че САЩ не проот си премести производсвото, ами си го унищожи и направи планове, с цел "ефиктивност", за икономиката си, базирани на евтино киайско производство, а стъпките, за да се възстанови това, което имаха до 90-те, са почти невъзможни в сегашната икономика.
отговор Сигнализирай
Новини