BGONAIR Live

Решение има: Главчев и Радев заедно на срещата на НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
Симов от София
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Къде пък се бута да ходи кремълският зелен чорап? Ало, на бойковото протеже, не го взимай този руzки агент! Слуги на Путин нямат място. Дано да има на вратата фейс контрол и да изгонят льотчика.
отговор Сигнализирай
59
Българин
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Сега стана ясно защо Главчев уж бил "питал" кой ще ни представлява на срещата на върха на НАТО - то било вече предварително уговорено с другия руски чорап как да изиграят българите като отидат там, вместо бъдещия български премиер.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Вашингтон защо не уточняват кого канят ?!?
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 6
Задължително да се подкрепи война с русия, няма значение, кой ще ходи. Не, че някой ще ни пита, де и по добре.
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Герои на Чалгария, за Пеевски Прасето, за Боко Чекмеджето и за Каракачанов Шкембето! Слава Сланина! Чалгария на три прасета!
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Пак ще се изложим пред чужденците, ей! Единият ще вика едно, а другият - точно обратното.
отговор Сигнализирай
54
Хах
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Вземете и Денко с вас де, той много обича да ходи на екскурзии!
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Хахах, вaтниците днес пак свалили свой хеликоптер в района на Анапа (Краснодарска област, но близо до Крим)! Като бонус и 4-членния екипаж на хеликоптера отишъл да чака "пабедата" при акулите! Честито другари!
отговор Сигнализирай
52
В известен смисъл
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
така е по-добре, ще се балансира позицията на България, без да се залита в крайно атлатнически щуротии.
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Главчев, къде ще пътуваш след като до 11.07 вече няма да си премиер? Ники иска да пътува!!
отговор Сигнализирай
Новини