IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Все повече са британците, които казват "Не" на ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Със или без Англия ислямистите ще разкажат играта на Европа.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
"коЙто"??? За запетая е излишно да питам, май...
отговор Сигнализирай
11
Pepi
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
британците който казват "Не" ? А на Вас кой ви даде диплома по журналистика та правите елементарни правописни грешки ?
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
НЕГРАМОТНИЦИИИИИИИИ
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Едва 47% са половината (от някаква мижава анкета.)
отговор Сигнализирай
8
естествено
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
, че ес е кофти ...за някои . например за нашите работодатели които изтърваха 2,5 млн крепостни селяни , после за политиците-все ги карат за някакви си реформи-е да де ама така отиват в затвора . странно ако едно обединебие е толкова лошо защо ли путин създаде евразийският съюз... че и в брикс се намърда ??а и гледам 51 щата добре се оправят. ес не е нещо идеално....както съпругите не са но за да се върви напред трябва да се правят компромиси-дано това научи и меркел и германия
отговор Сигнализирай
7
Бранник
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Велика Британия ще остане в ЕС без всякакво съмнение! Басирам се с всеки руски ***, агент, милиционер и откровентъпанар на каквато сума кажеайде почвайте
отговор Сигнализирай
6
Баш комОниЗ
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Долу ЕС и чифу...ката Камарън. Време е да им лъснат голите задни дворове на тези евро-ционистки пионки. Евро парламента няма да е световен парламент, а Страсбуг никога няма да е световен съд, нито ООН световна полиция. ООН се разпада, Русия и Китай вече го обявиха, а ЕС ще генерира "страхотен" брутен вътрешен продукт с тези азиатските ...гости!!! Давам им макс. 10 год.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
КРАЯТ Е БЛИЗО ДРУГАРИ,НА ТРИГЛАВАТА ЛАМЯ ВЕЧЕ ЕДНАТА ГЛАВА И ВИСИ ОСТАВА БЕРЛИН И ПАРИЖ ДА ПАДНАТ И ЕС ОСТАВА В ИСТОРИЯТА А НАВЛЕЦИТЕ КОИТО СИ ГИ ПОКАНИХА НЕКА ИМ СЕ ОТБЛАГОДАРЯТ ПОДОБАВАЩО.
отговор Сигнализирай
4
Пиер Задорян
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 10
Искам на арабчетата да кажа едно голямо мерси, задето ще помогнат това недоразумение ЕС да отиде на бунището на историята, където му е мястото.
отговор Сигнализирай
Новини