IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Хиляди деца в България – със стотици евро германски детски надбавки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
Хе,хе!
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Оказва се,че германците са по-глупави от нашите бабички и дядовци,които пълнят гушите на телефонните измамници. По същия начин германците си хвърлят парите на ***,защото всичкото *** в Германия е по-лош и от ***.
отговор Сигнализирай
36
Бай Иван
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Не е евроатлантическо да мрънкат,да плащат и да мълчат ,а етноса ще кара мерцедеси и БМВ -та ;) !!!!
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 38 Не харесвам 2
Абсолютно мързеливи социални работници, както и българските.Знае се, всички в Германия го знаят, че 45% от турците живеещи в Германия имат втора и трета и т.н. жена, която се води самотна майка и източва също социалната каса. Да не говорим за добре дошлите на баба Меркел. Колко от тях научиха немски, колко от тях работят? Всичката напаст живее на помощи. Нашите роми ги източвали, нашите роми дето ги експлоатират понемчените турци, като им дават нелегална работа и им вземат от заплатите.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 44 Не харесвам 0
Честити ви роми, Дойче Веле. Да си ги ползвате със здраве.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
Нали имахме общи ценности? Сега обаче дори на германците им щракна че етноса не се интегрира а само ...!
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Тия пък, да печатат рубли.
отговор Сигнализирай
31
Мая
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Ами променете закона! Като сте глупави и давате, защо да не вземат ...
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
Това са европейски деца, защо дават пари на европейски деца, които не съществуват проблема си е изцяло в техния телевизор. Hито пък някой ни е питал дали искаме в ЕС анексирани сме незакоНно без референдум за разлика от гражданите на Крим, където имаше референдум.
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
Тук живеят около 19 хиляди души от България и Румъния - синти и рома. През 2012 бяха само 6 хиляди"Чакай, те до 10 години ще са нарастнали тройно, като бабите им ще са на по 25-30.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 37 Не харесвам 2
"На Сьорен Линк направо му кипва, когато минава покрай задръстените от смет предни дворове в няколко квартала на Дуисбург. Тук живеят около 19 хиляди души от България и Румъния - синти и рома. През 2012 бяха само 6 хиляди"И на мене ми кипна, малко са. Трябва да им пратим цяло Столипиново и Максуда, за да се облагородят малко швабите.
отговор Сигнализирай
Новини