IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Германският президент: Европа да стои по-далече от Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
фъц фриц
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Тоя е ептен изкукал май иска да забърка нова отрова.
отговор Сигнализирай
61
баба мара
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
неподходящо изказване на политик в 21 век мир и дружба с всички сваляне насанкциите 21 юни 1941 наближава 20 милиона даде СССР хора бдете
отговор Сигнализирай
60
тя
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Русия е миролюбива и е готова да си сътрудничи с всеки , но САЩ не позволява !
отговор Сигнализирай
59
тя
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Голяма работа станало - арестували го , освободили го , а на запад ги ликвидират , пример АСАНДЖ!
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
И още нещо важно от Коен:Всеки президент на САЩ, демократ или републиканец, бе упълномощен да води диалог с лидера на Русия, без да допуска началото на война и да предотвратява началото на ядрен конфликт. Най-много успяха Айзенхауър, Никсън и Рейгън.Сега ако Тръмп иска да обсъди с Путин международния тероризъм и новата надпревара в ядреното въоръжение. Ако позвъни по телефона и предложи да се поговори, неговите критици наричат това измяна.
отговор Сигнализирай
57
Бай Иван
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Източна и западна Германия са много ясен пример за "съжителството" с Русия.
отговор Сигнализирай
56
Лисан
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
А защо двуличната Европа си затваря очите пред факта, че в България свободата на словото е на светлинни години от това в Русия? Прасчо и Гела - свободната трибума на България!
отговор Сигнализирай
55
До 49
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 11
Абе..ти Сталин ли ни хвалиш?Колко болен трябва да си да ни даваш за пример подобен народомразец и масов убиец?
отговор Сигнализирай
54
До 56
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 11
Айде бе!Вие русофилите си тълкувате фактите както дявола чете евангелието.
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Как може Горбачов да се върне у дома и да каже: Германия се обедини отново? Отлично! И тя ще бъде в НАТО. Това беше невъзможно. Те казаха на Горбачов: Ние обещаваме, че ако се съгласите на обединението на Германия да стане в НАТО, НАТО няма да се придвижи и на един инч на изток и това беше казано от държавният секретар Джеймс Бейкър. С други думи, НАТО няма да се мести от Германия към Русия. Но НАТО се премести.Днес казваме, че НАТО е на границите на Русия, продължава Коен.
отговор Сигнализирай
Новини