IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

И в Германия се задава криза за шофьори и доставчици


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
76
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
..ами алчнотия не води до нищо добро..искаха да нямат конкуренция ето, сега си имате вашите шофьори,не виждаме да са се замогнали много с хипер заплати..ама и източния блок го няма ..и си отгледахте криза...или им вдигате заплатките до небето но кпд няма да нарастне ,или се влачите в криза..Сега спряхте и АдБлу то..поскъпвало..давайте все така..хубава Коледа се очертава.
отговор Сигнализирай
12
Талибан Ер-джолан
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
*** и фесове бол, алах акбар!
отговор Сигнализирай
11
Менто
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Горещо препоръчваме на алманците - турчин шофьор и сенегалец скиор, ха ха ха ха.!.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Пакета мобилност, пакета мобилност, това му беше целта. Да дръпнат шофьорите от България, Румъния и Полша, ама после дойде короната и хлопнаха кепенците за новите работници. А работниците, се прибраха, че със спестеното в Германия в БГ може да изкараш 2-3г. на село, а там няколко месеца.
отговор Сигнализирай
9
DD
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Хахаха да, винете афганите и ги качете на 30 тонните камиони :) и гледайте сеир... алах акбар :) ше има яко хахахха...
отговор Сигнализирай
8
Евроатлантик
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
За това Германия трябва да покани имигранти от Афганистан, Пакистан и Бангладеш.Те са работливи и ще въртят волана.За българи и румънци няма работа там
отговор Сигнализирай
7
До 3
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 16
Първо,шофьор на тир изобщо не е тежка работа,да бачкаш хамал някъде 8 часа прав и да те болят краката и кръст е доста по зле от това да работиш седнал!!И второ,заплащането в нито една държава не е ниско,а просто света се е джендеросал до безумие!!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Бензина с рекордни цени , а заплатите на шофьорите с рекордно ниски заплати хахахаха .После ревът че нямало шофьори ... *** народ
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Хубаво де,на саксонците проблема им е че са излезли от ЕС каквото ще измислите за швабите като проблем,неграмотните преписващи ***?
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Инжектираните не са ли ви достатъчно?
отговор Сигнализирай
Новини