IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Експерти: Правителствата да избягват политики, които повишават потреблението на газ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
До 14.... И аз така, ама вместо дърва карам на кимур щото е по евтино и горят по дълго.. Чат пат бутам и някоя гума за повече калории..
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 3
Знаете ли, че една зарядна станция за електрически камиони иска електричество равно на потреблението на 10000 домакинства? Откъде толкова електричество със соларни панели бе?
отговор Сигнализирай
16
Бай Илийчо
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 2
Язе га ни мий топло и зимъс са разкарвам по *** и дъ ми са мандахерца Адама за Ко дживея Ко ни си угаждам ?
отговор Сигнализирай
15
Бай Илийчо
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ду 14.Бравос ! Мен ич ми ни пука за ЕС ми гледаам мина по тънко.. От дъ арча ток,или газ кът дръвата ми идът почти без пари ? Мъа пушело? Дреми ми?
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 2
Азека спазвам нарежданията на ес и са топла на дръва да пестя газ.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 3
ЕС-ъ е мноо напреднала сифилизация : постоянно нещо требе да се икономисва и са угрижени за зимния сезон и дават нареждане с каква температур да са отопляваме за да пистим.
отговор Сигнализирай
12
Ха ха
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 2
ЦЯЛ СВЯТ пазарува от Русия , включително и САЩ .... и с надценка продава на изпадналата в криза Европа , която единствена подържа някакви санкции срещу Московията .... САЩ НЕ СА СПИРАЛИ да търгуват с Русия . Стокооборота им е за МИЛИАРДИ ..... а този с Европа в ролята им на посредници между Обедняваща Западна Европа и руските ресурси се е УТРОИЛ ... Дори Украйна не страда толкова от войната си с Русия , колкото Европейския съюз .
отговор Сигнализирай
11
Ииии
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 3
ЕС е цирк, не го виждам дълго , още англичаните като избягаха трябваше да се реформира.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 2
С тези цени и недостиг на електричество какви електрически автомобили ги гонят?
отговор Сигнализирай
9
In the last minutes
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 4
Катарските власти заплашват да създадат глобален недостиг на газ, като част от подкрепата си за Палестина.Ако бомбардировките над Газа не спрат, ние ще прекъснем доставките на газ за света, каза Емир Тамим бин Хамад Ал Тани.
отговор Сигнализирай
Новини