IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Василев: С присъединяването ни към еврозоната ще си възвърнем контрола върху валутата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

67
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 1
Аааа !!! Мошеника от Лондон !!! В еврозоната лихвите по ипотеките не са ли двойно по големи ? А икономиките на еврозоната не са ли в рецесия ? Значи да влизаме в рецесия и големи лихви за да се освободят едни милиарди от резерва за кокорчо . Това е в интерес само на мошениците .
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 2
РЕФЕРЕНДУМ!!!Избрани сте с по-малко от 30% избирателна активност!!!
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 2
ЕС ще се разпадне до 10 години и тогава какво ще правим с това евро - явно ще палим камината с него.
отговор Сигнализирай
64
Путин
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 3
тази Сметка е без Кръчмар, а Кръчмарят - съм Аз! Скоро ЕС - няма да Съществува, още по-малко Валутата му - ако не искате Рубли - има Юани - изборът е Ваш, ако Лика на Мао ви допада повече!!
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Като коментираш че от 1991 до днес България се управлява от внуци и синове на бивши Бкп от ДС ейци сега пребоядисани в евроатлантици и Нато вци веднага трият. Защо запалиха тогава Партийният дом в София в началото на 90 години за да не ги открият досиетата. Затова Мразим България заради тия крадци който ограбиха нашите родители и дядовци. По добре България да я управляват Талибани и военен министър да е Мохамед Якуб, отколкото соломон паси или тагарев, отколкото тези крадци бе грам скрупила.
отговор Сигнализирай
62
1234
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
До Анонимен 74 ---ако това, че смятам , че трябва да се изчака с приемането на еврото ме прави комунист - ОК КОМУНИСТ съм. Само да кажа, в родовете на майка ми и баща ми няма и никога не е имало нито един комунист. А рода на майка ми е изселен в сервена БГ. Да ако искаш да си говорим за комунисти!
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 2
Най-добре е да има на есен или на пролет нови избори ако не се организира референдум за запазване на лева.
отговор Сигнализирай
60
ЕЙ розов
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 3
нали вече сме в борд и сме вързани за еврото и лев нямаме, защо ти е зона??
отговор Сигнализирай
59
1234
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 1
До Captain America --- некролог е за БГ икономика, вкарва ни в групата на свърх задлъжнелите държави
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
До АзНай-добре е да запазим националнаната си валута.Който иска да плаща в евро да си отвори една сметка в евро и да плаща с карта към тази сметка по магазините и никой няма да го спре.
отговор Сигнализирай
Новини