IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Неймар попиля Мексико! Бразилия продължава след 2:0


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
Трудно някой ще спре Бразилия защото освен, че са талантливи, играят мръсно - симулации, бавене на играта, изнервяне на противникови играчи, освен това съдиите винаги подкрепят Бразилия. Неймар е много добър, но е ужасно л.... Нашичкия прегърна един мексиканец уж приятелски и започна да го обижда на ушенце, при което онзи го избута ядосано. Изнервя противниковите играчи и после се чудят хората защо играят толкова грубо срещу него. Иначе като отбор нямат слаб играч.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
И откога резултат 2:0 е попиляване? И още нещо.Как така за този мач и не само този бързо-бързо пишете статии с гръмки заглавия а след мача на Германия с Корея имаше статия чак на следващия ден и то от немай къде. Корейчетата направо скриха топката на ,,великата'' Германия и ако бяха малко по здрави физически щяха да им напълнят кошарата та да бъде резилът им още по голям.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
1, остави глагола и погледни подзаглавието! Второто полувреме се напънало и взело, че помогнало на Селесао да стигне до 1/4финалите.Диаманти на словесността.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Еее, няма такива симуланти като бразилците просто. То бива гмуркане и търкаляне бива, ама да те докоснат и ти да се превиваш все едно са те заклали - не мерси. Колкото и да са добри с тези техните долни номера и тънкото подпиране от съдията, тотално отвращават.... Дано си намерят майстора в следващия кръг.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Така се прави, Германия ;)
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
Попиля?? Айде да беше 20:0 разбирам, ама тоя глагол в случая е смехотворен и комплексарски.
отговор Сигнализирай
Новини