IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: Ако има втори тур, търсим подкрепа от всеки българин!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

311
до 2233
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Само вие с пагоните сте умни.Останалите хора са *** според вас.Но кой знае защо народът друго говори.А обикновено народът е прав!
отговор Сигнализирай
310
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Май нещо на заплахи и изнудване ми прилича. Да търси, на втори тур, подкрепа неполучен на първия?
отговор Сигнализирай
309
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До АнонименЗасилваш се надясно бясно, и се озоваваш неспасяемо вляво. Точка.
отговор Сигнализирай
308
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Лявото , това политиците да взимат от работливите и да дават на мързеливата част от гражданите едни пари, да не дават детски на осигурени, а на неусигурени.. Това е ляво, Борисов, и никога не е било прогресивно. Води на зле! Пример Франция.
отговор Сигнализирай
307
анонимен
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
след позора с оон да започнем промяната като изберем ген радевза президент
отговор Сигнализирай
306
Смях
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Значи от споровете описани по долу разбрах,че новозавършилите лейтенанти може и да са некомпетентни,обаче като пият 15 години в някое поделение и набиват крак пред началството от тях излизат страшно кадърни полковници и генерали!Е,тоя виц вярно е за Гинес!Е,това ако бе жив Луй дьо Фюнес щеше да го изиграе ,та да се посмеем от сърце!А който не знае за Матиас Руст да прочете-историята е много поучителна!
отговор Сигнализирай
305
339-ти до 354
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Между това да вярвам на очите си ,Айнщайн или на теб предпочитам да вярвам на Айнщайн и очите си.по случайност Радев ми е набор и се сещам кои от съучениците ми станаха военни-мързеливите дето бутаха с тройки по милост и роднините им бяха все партийни деятели заплашващи учителите да не им пишат двойки.Доколко асове бяха военните показа Матиас Руст който най елегантно си паркира самолета на Червеният площад в Москва!Това е защото страшни "умове"са били пилотите ни и наши и руски!
отговор Сигнализирай
304
Магдалена
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
За съжаление тези избори ще бъдат изборите с най-ниско участие! Защото няма КАДЪРНИ политици. Няма нови личности за които да гласува човек. Няма неопетнени и необвързани и хора с чисто минало. По голямата част от хората около 70-75% няма да гласуват. Затова едни избори трябва да ги обявят за легитимни само ако избирателната активност е над 55% в противен случай- НЕВАЛИДНИ.
отговор Сигнализирай
303
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
няма ли да пуснете нова статия? Алоооо! тази стои от три дена!
отговор Сигнализирай
302
НАЙДЕНОВ
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
НЯМА КАК ЕДНА БАБА С ВИД НА ТРАВЕСТИТ ОТ ЦЕНТРАЛНА ГАРА ДА СПЕЧЕЛИ СИМПАТИЯТА НА ВСЕКИ БЪЛГАРИН. БЕЗ КОМЕНТАР.
отговор Сигнализирай
Новини