IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов ще е депутат от Пловдив, отваря място за Бъчварова


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

83
Гробокопач
преди 8 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
Московски става министър, и вкарва Мама като депутат. "Майните" си избраха шопчето Тиква да ги наставлява в Пловдив и хоп, Бъчварова и тя;))) Така цялата дружина в старият състав се събра отново;))) Борисов 2= Борисов 3. Само не е още напълно ясно дали ще го бъде.
отговор Сигнализирай
82
Андрешко
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
До #49. Прав си на Сидеров мястото е министър на културата,защо най-добре знае как се чистят паметници...
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 42 Не харесвам 2
Докато Тиквено-Прасешките медии ви баламосват с поредните словоблудства на Мутрата и разбойническата му банда, цените на ток, вода, парно и газ - от днес, средно с 25% нагоре. И това не е Първоаприлска шега за съжаление.Ама българинът е стабилен и богат - ще плаща. Пък това го прави народният любимец Тиквата, не оня ненавистник Орешарски, който дори си позволи да намали тока за ужас на умните и красивите.
отговор Сигнализирай
80
А на хаерлия
преди 8 години
Харесвам 30 Не харесвам 2
Т***лпата не си взе поука и иска по трудния начин. Този път нема да изкара и до края на годината. Митряла му показва кого не иска той па си знае своето - *** пожарникар!
отговор Сигнализирай
79
Андрешко
преди 8 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
До #62. Странджа или си *** жена,че харесваш тиквата или си обратен и в двата случая сте сбъркани...
отговор Сигнализирай
78
Избори
преди 8 години
Харесвам 28 Не харесвам 6
Ей затова е необходим тотално мажоритарен вот! Никой не а ще тази, а тя пак се намърдва. Плюете по Слави, ама ето ви го примера.
отговор Сигнализирай
77
АНТИ до герберУшеви
преди 8 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Когато цъфнат Герберугите,и замирише на Море,купи накуп гласа на другити,и вече ти си уреден.
отговор Сигнализирай
76
Аутист
преди 8 години
Харесвам 36 Не харесвам 0
Мъдрите хора казват, че със застаряващи труженички, не се прави ново заведение от еротично-развлекателен тип.
отговор Сигнализирай
75
иванчо
преди 8 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
що така бе същите к,,,,,,,,ви е ме не ми става вече сигурно и на целият народ му е писнало
отговор Сигнализирай
74
123
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 15
Добре че се намеси Путин, иначе ако изборите бяха честни и свободни тея никога нямаше да видят парламент.
отговор Сигнализирай
Новини