IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Пак нападнати военни, пак на пътя, пак от ром... с 20 крими регистрации


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

54
мак
преди 6 години
Харесвам 36 Не харесвам 0
С толкова кримки в биографията тоя е на свобода. Защо?
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 42 Не харесвам 1
Е вече не се трае
отговор Сигнализирай
52
Бананова република
преди 6 години
Харесвам 33 Не харесвам 5
Но има банани и тоалетна бумага...
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 25 Не харесвам 7
Пияния Юнкер и Боби Михайлов - олицетворение на кадрите на Герб!
отговор Сигнализирай
50
Цецо фон Шума
преди 6 години
Харесвам 40 Не харесвам 0
Очевидно ромите са тръгнали в акция срещу военните! Може пък Цецо Ухото да стои зад тях... Каракачанов, стягай си военната полиция и при следващия скандал прибирай виновния ром във военния арест. Там го съветвайте, докато се откаже да напада военни и като види униформен да бяга от него. Иначе МВР и съдът ще го пуснат на свобода до следващия път. Нищо не коства ВП да отиде на гости на арестанта и да го прехвърли във военния арест. Трябват само повече смелост и топки между краката.
отговор Сигнализирай
49
Активист на БКП
преди 6 години
Харесвам 46 Не харесвам 1
Борисов,Радев ! Не разбирате ли ,че ТИЯ са ни обявили война ??? Вместо да се карате помежду си,седнете като мъже/ ако все още сте такива/ ,спрете да храните това и сложете ред в държавата !!! Ако не можете ,просто си отивайте !!!
отговор Сигнализирай
48
БАНАНИ
преди 6 години
Харесвам 41 Не харесвам 11
Нали искахте демокрация бе ***? При Бай Тошо нямаше проблеми, ромите си работиха. Всички бяха щастливи, нямаше проблеми. Заради едните банани сега слугувате на запад, а роми бият бабите и дядовците ви. Яжте банани!
отговор Сигнализирай
47
до 58
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
Продължавай да гласуваш за Герб и Юнкер, не ми пречиш! :) Само ме яд за децата на България! Ще ти тежат на съвестта!
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
На всички проклети тoлepacти винаги привиждайки им се избори за оправдават - пожелания да са следващите!!!
отговор Сигнализирай
45
offf
преди 6 години
Харесвам 50 Не харесвам 0
Какви самолети ще купуваме като с един-двама роми не могат да се справят нашите "военни". От Шумен съм и ги виждам нашите кадроваците на какво приличат. Пуснали едни кореми, две набирания не могат да направят. За 500м разстояние колата палят. Мисля че е редно да се запитаме хрантутници ли отглеждаме или армия? Заглавия от типа "Командос преби 10 рома и сега ще го съдят" пак е приемливо, но такива че невъоръжен гладник е пребил обучен войник са срамни за войника, за армията, за България. Срам!
отговор Сигнализирай
Новини