IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Урсула: Трябва да провалим плановете на Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

195
Кой спря преговорите
преди 2 години
Харесвам 34 Не харесвам 4
В интервю бившият израелски министър председател Нафтали Бенет заявява че политици от запада са спрели преговорите в Истанбул за сключване на мирен договор между Русия и Украйна.
отговор Сигнализирай
194
Слава Кокаини!
преди 2 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
Цървула Фон ***.Не.Нзен е меко казано - изумително обратното на острото...
отговор Сигнализирай
193
Peter
преди 2 години
Харесвам 42 Не харесвам 4
Урсула трябва да бъде съдена за злоупотреба с милиарди по време на пандемията и да не се протака и замита под килима нарушенията извършени от нея. Възползването от служебно положение за лично облагодетелстване. Крадецът иска да обърква плановете на Путин. Досегацвиждаме само объркани плановете на ЕС така че обикновения човек да затъва в кредити.
отговор Сигнализирай
192
Адмирации
преди 2 години
Харесвам 38 Не харесвам 5
Такъв спектакъл не бяхме гледали до сега, обединена Фашистка Европа. Все е имало разни като Германия, Франция и васалите им, но цяла Европа да е фашизирана, това е прецедент, но Русия знае това много добре, преди е имало паради в Берлин и Париж, сега ще има във всички капитулирали фашистки държавки! Напред до Лисабон!
отговор Сигнализирай
191
Българин
преди 2 години
Харесвам 40 Не харесвам 4
Трябва да провалим плановете на Урсула!
отговор Сигнализирай
190
РУССКИЙ ОККУПАНТ
преди 2 години
Харесвам 42 Не харесвам 4
И помнете, накрая винаги идват руснаците ! По навик ли го правят или така са устроени, незная, но винаги накрая идват те !
отговор Сигнализирай
189
май Путин проваля
преди 2 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
плановете на глобаглистите.
отговор Сигнализирай
188
Иде краят на Бахмут
преди 2 години
Харесвам 27 Не харесвам 6
На украинската армия е останал само един път за отстъпление от Бахмут. Когато руската артилерия прекъсне и него, на тези 10 хиляди украински войници, които са още там, ще им остане само възможността да се предадат.
отговор Сигнализирай
187
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Други жени тоито също са показателен пример че не трябва да управляват са Кирил Петков, Зеленски и Шолц
отговор Сигнализирай
186
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 29 Не харесвам 3
Тая е жив пример защо на жени не трябва да се дават управленски постове. Нищо не разбира.
отговор Сигнализирай
Новини