IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Взривове отекнаха в Киев, обявена е въздушна тревога


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Путин
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 1
Те ракетите отдавна свършиха! От лопатките е, патриотът не ги лови!
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 1
Я кажете колко етнически българи живеещи в украйна са мобилизирани от киевския нацистки режим в украйна, пратени на фронта и убити? Някой нещо по въпроса? В украйна живеят много българи, има населени места изцяло населени само с българи.
отговор Сигнализирай
27
краваромучалките,
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 2
вече надуха бузи !
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 2
Контранастъплението на Украйна ще доведе до поражение на останалите части от въоръжените сили на Украйна и последващи нови териториални загуби, заяви бившият съветник на шефа на Пентагона полковник Дъглас Макгрегър в YouTube канала Judging Freedom . "Въпросът не е какво ще се случи след т. нар. контранастъпление, а какво ще остане от Украйна след него. Когато Русия започне да настъпва, нейните сили спокойно ще преминат без забавяне през цялата територия на изток от Днепър и ще да стигнат до Одеса, обясни той.
отговор Сигнализирай
25
докъде стигнаха?
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 2
Урките победиха и се изтеглят обратно, чувам?!
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 4
Аре стига. В Киев се чипкат на плажа и си гледат кефа. Па ако не вервате, проверехте. По гот е от нашенско. А в Одеса е курорт абсолютен. Те и ингилизите се изумиха и взеха да питат къде е войната?
отговор Сигнализирай
23
контрамотиката
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 1
как е рипат ли рипат укропитеците отгоре?
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 1
ЦРУ вече работи по въпроса за ликвидирането на Зеленски. САЩ вложиха 360 млрд $ в него, а дотука нищо. Открадна половината пари и само голи обещания. Доста скъпо им излиза.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 15
Да изсъхне ръчичката на всеки руски терорист замесен по веригата: от джуджето в бункера, през генералчето издало заповедта, до обикновения войник - престъпник натиснал копчето! НЕКА! ЩЕ!
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 1
Зеленото наркоман от Киев уж все печели и все иска ли иска още и още оръжие, за да победи!
отговор Сигнализирай
Новини