BGONAIR Live

Пенсиите в ЕС са 12,9% от БВП, в България – 7,95%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
бл.134 в Zап. парк
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Направете ги по 5 бона и вкарайте 50 хиляди работници от не знам къде до края на годината.Вашата ..
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
А бе срамна работа! А швейцарсщото правило още по с.амна работа! То предвижда такова изоставане ежегодно на вече отпуснатите пенсии, че не може да се опише. Вместо да използват по големия коефициент т.е. този на нарастване на заплатите те го делят на две и добавят половината инфлация която в нормалните години на работеща икономика изобщо не е цифра. Така че политиците да си опичат акъла....
отговор Сигнализирай
26
Христо Христов
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До Анонимен/16 "В Гърция възрастта за пенсиониране е 67 години и за мъже и за жени. Сигурно и ние отиваме натам." - 67? Мечтай си - за младите сега - 71 не им мърдат. В Дания е прието. В Холандия - на там вървят нешата.
отговор Сигнализирай
25
Христо Христов
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До Иван/18 "Хората трябва от млада възраст да помислят за старините си. Дари ще инвестира, дали ще купува имоти, дали ще направи бизнес, от който да се храни без да му се налага да работи." - затуй социалните демокрации са измислили данък имущество. Събирай, та да плащаш данъци всяка година върху събраното.
отговор Сигнализирай
24
Много подвеждащо
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Пенсиите не се изплащат от БВП а от вноските за пенсия и от бюджета. В България бюджета е малък заради ниските данъци - плосък данък и ниисък корпоративен данък.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
До Димо Не дават заплати като в НС и бг бегат. Като нема заплати НОИ фалира.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
ПП и ГЕРБ какво точно прават в НС нали те гласуват пенсиите.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Който не дава пенсии и заплати търгува населението си и то заминава!
отговор Сигнализирай
20
Димо
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Проблема с пенсиите е че няма кой да работи за да изкара пари за пенсии а не колко са големи,така е в цяла Европа,застаряващо население и субсидии от бюджета за попълване на разликите.Днешните работещи вкарват само част от парите си в държавната пенсионна система,остатъка е в частни фондове,а настоящите пенсионери масово взимат пенсии от държавния фонд няма как да излезне сметката ,отделно кражби с фалшиви ТЕЛК и резултата в ясен
отговор Сигнализирай
19
Каракочев
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
На българският бизнес и това му се вижда много.
отговор Сигнализирай
Новини