BGONAIR Live

Времето утре: Дъждовете се засилват, на места с гръмотевици


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Vol'Jin
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
И сега отново чакаме и опираме до министъра - новия такъв, ректор на СУ и философ .... и пак нема да го дочакаме, защото пак ще има едно клатене на краката-аз какво да кажа от моя страна? Има си случай в която горната инстанция трябва да се намеси, защото ако не го направи ето така става и сега излиза след миналогодишната каша, че пак разбирате ли аз съм виновен, а не тия дето ме изгониха от работа, моят по-висок ценз и акредитация е проблем! На това му викам аз Пълен абсурд не по Руме Бахов!
отговор Сигнализирай
4
Vol'Jin
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защото е крайно противоположният прецедент на това дето направихме ние ... Сега по закон министъра трябва да издаде постановление на МОН, което да разреши казуза - какво се случва с учениците (повтарят ли година или минават на заверка в НГПИ Казанлък) и пак добре, че има къде да минат на заверка и приравнителни ... Принципно при избор на професионално направление е забранено преместване след 11 клас , освен в училище със същото професионално направление - което се явява НГПИ .... обаче ...
отговор Сигнализирай
3
Vol'Jin
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
А колкото до бекстейджа - то едно е ние да направим позитивния прецедент в публичното образование, който да е за нагоре и няма юридически и административни последици, друго е на Цеко и Дианка изпълнението - тяхното е малко на завоевателя дето счупил крилата и отрязал главата на богинята на победата Ника дето спартанците издигнали паметник след морската победа над Ксеркс. Но този акт на административен тероризъм и вандализъм на съвремените Бони и Клайд занимава сега родители, ученици, МОН, мен и
отговор Сигнализирай
2
Vol'Jin
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
И като си говорим за съвременните бацета и бацки.... не моем да го пропуснем... един от най-влиятелните млади артисти в новите мултимедиини среди! Както се казва той може да е най-младото баце от съвременните бацета, но не случайно някой прави интрото за наградите Грами и не само .... Той баце Фил ги знае некой работи ... и в Дада и в Редимейд ..... Аплодисменти за младежта! https://youtu.be/YrZTho_o_is
отговор Сигнализирай
1
Vol'Jin
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Малко синергия и синестезия! Аплодисменти за Фил Хенсън и неговото Влияние... ще си говорим за съвременните бацета ... https://youtu.be/zRVts7TFw-Y
отговор Сигнализирай
Новини