BGONAIR Live

Слънчево начало на деня, следобед гръмотевични бури на места


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Бивш от МВР76- А и казвахме на мЪcтuaта да не те събира от земята с вилицата...
отговор Сигнализирай
4
Психиатър
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Айде Сашко от Перник , прибирай се вече...време за хапчетата....
отговор Сигнализирай
3
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 1
У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov" на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
2
Мангалката дойчева
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 1
Не съм Гнусна Мааннгалка, а само майка ми и баща ми са Гнусни Мааннгали. Скоро, че си правим ринопластика на моя Грозен и Увиснал Нос(Типично Цииганска Черта).
отговор Сигнализирай
1
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 1
!!! Shine - By The Light Of Nature (Radio Mix) !!! Брутално, Брутално денс парче от 90-те години. Мммооддераторчето, че спешъл поздрав за тебе от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
Новини