IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Нещата се влошават – край на надпреварата в разоръжаването?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

136
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
С една крачка сме по-близо до ядрена катастрофа и край на цивилизацията.
отговор Сигнализирай
135
Народна Просвета
преди 7 години
Харесвам 0 Не харесвам 4
стана осем часа и резко се спре със сиренето, сега е ред на 20 "културни потребители", в случай че некой се сети да прати още един скрийншот до сем, а като се събуди админа, ще почисти екскрементите. читалищна работа.
отговор Сигнализирай
134
Изгърбич Задвратян
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
става страшно, ама май само за едни.
отговор Сигнализирай
133
Нострадамус е казал
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 10
2019 ще избухне война, която за щастие няма да засегне западна Европа... така че аз не се притеснявам :)
отговор Сигнализирай
132
!
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
край на надпреварата в разоръжаването?_____________________________________-->Ново творчество в Тикваланд...
отговор Сигнализирай
131
Бедна Германия
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
САЩ все щяха , но немците го сториха.В Германия сега , дори нощна смяна на отдел в магазин си позволява двуетажна къща до града.И я изплаща за 10 години , защото тогава взима още една за детето.Това е социализъм
отговор Сигнализирай
130
До 183
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Да си чувал за Макс Планк и колко българи творят там.Гугъл или Ейпъл са едно , но квантовата механика е друго.
отговор Сигнализирай
129
Жалкия русофил
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 11
Щом ми свършат доводите нищожни , започвам с лъжите и троленето.Какво да правя , че лелинко от школото ме извлече( а бях втори клас , след пет години учене) и на нивата ме впрегна с добиче.После тате ме разпечата и Сталин ми показа.Сега разбрах , че Путин също ме обича , особено в гръб и към стената.
отговор Сигнализирай
128
V
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
У наща родина изкуствения интелект никога не е бил проблемен .Проблемите идват изцяло от естествения ;) Там трябва да се поработи.У наще умни ръководители и надупената им поза .Болки в кръста .Козмодиск за управляващи :)))
отговор Сигнализирай
127
V
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Световните войни са интересна тема .Втората е резултат от първата + заемите на Хитлер за аутобаните и огромната армия + това че Германия вече има по добра индустрия в следствие на въоръжаването ,а не може да изнася стоките си щото света е англииски френски и кви ли не колонии .По интересно е що започва първата световна война??? Шефовете на Англия ,Германя и Русия са първи братовчеди ;)
отговор Сигнализирай
Новини