BGONAIR Live

Путин: Червената армия освободи от окупация държавите в Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

102
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 10
Червената армия окупира и пороби България !
отговор Сигнализирай
101
за съжаление
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 11
Червената Армия изписа с грозни червени букви своя път из Источна Европа.Следващия път ще трябва да се защитаваме с оръжие в ръка срещу нашественика.
отговор Сигнализирай
100
Ватман
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 10
Червената армия изби елита на България, който защити държавата по време на 2 Световни войни и опази живота на Българите тогава, включително и на евреите. За това ни мразят най-много - защото ги спасихме и нямаха повод да ни изкъртят. Ако бяхме убили и един еврейн, щяхме да имаме съдбата на палестинците. Петър Дънов заплашва Царя, точно за това и той кляка. В България наистина не е убит нито един еврейн, иначе нямаше да ни има до сега.
отговор Сигнализирай
99
Ха, ха,ха,хааааааааа
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Ами , криете се бе Христо .....преименувахте се , остана само да си намажете и задниците със синя боя!Ти направи ли го.....изкара ли курса на Сорос , като "*** -80%"ха,ха,хааааааа
отговор Сигнализирай
98
Ddd
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Какво беше казал Левски: " който ни освободи, той ще ни пороби".
отговор Сигнализирай
97
Христо Христов
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
До 120Ми кат е *** матряла да избира комунистистически активисти и в същото време да реве срещу комунистите, като тебе - пада му се.
отговор Сигнализирай
96
ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 9
РУСИЯ ИЛИ т.н. СССР , НИКОГО И НИЩО НЕ Е ОСВОБОЖДАВАЛА!НАПРОТИВ---ПОСТАВИ ПОЛОВИН ЕВРОПА В "интер-национална социалистическа робия" КОЯТА Е ОБРАТНАТА СТРАНА НА "немския национал-социализъм" ПРОКЛАМИРАН ОТ ХИТЛЕР И КОМПАНИЯ!СССР ---САМО НИ ОСВОБОДИ ОТ ПАРИТЕ , ИМОТИТЕ , ЖИЛИЩАТА И ПОМИНЪКА НИ И НИ НАПРАВИ БЕДНЯЦИТЕ И ПРОСЯЦИТЕ НА ЕВРОПА!ДНЕС--ЗАТОВА , ХОДИМ ДА РАБОТИМ НА ЗАПАД , ЗАЩОТО ТУК ОТНОВО НИ КАРАТ , ДА СЛУГУВАМЕ НА ЧЕРВЕНИ КАПИТАЛИСТИ , ЗА "СМЕШНИ И ЖАЛКИ ПАРИ"!СОЦ-РОБИЯТА СВЪРШИ!
отговор Сигнализирай
95
Ники
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 11
Нито една от така наречените "освободени" държави, Полша, Унгария, Румъния, Чехия, Словакия или България не е благодарна на Русия. Путин не намира ли това за странно?
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
Абсолютно.Чест и слава.
отговор Сигнализирай
93
lol
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 14
я пак? освободи от окупация? значи съветската окупация се нарича освобождение?и от каква окупация са ни освободили нас по-точно.... супер наглост
отговор Сигнализирай
Новини