IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Русия предупреждава за война в Източна Украйна, напрежението расте


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

148
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Самият Хитлер е австриец мисля че е знаел по добре от долния какви са Австрия.
отговор Сигнализирай
147
Крокодила Гена
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
До Анонимен 158Като не ти се рови защо се пениш по въпроса ?
отговор Сигнализирай
146
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
До АнонименКаквато и пропаганда да се излива, истината е, че никой не иска да воюва с Русия, преструват се, за да угодят на щатите,че са русофоби, но реално никой не иска да воюва срещу Русия,нито европейци,нито азиатци.
отговор Сигнализирай
145
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Противоатомно скривалище ти трябва само ако падат тука иначе кво те брига.
отговор Сигнализирай
144
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Украйна е руската Македония,дано поне братушките си върнат техните земи!!
отговор Сигнализирай
143
До 154
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 9
Сигурно затова докато бяхме на практика част от Съветския съюз България фалира два пъти.Сигурно затова синчетата на бившите комунисти отидоха веднага на запад.Единствената причина да сме първи по смъртност е защото преди 25 години всичко между 20 и 30 години избяга от България, от страх да не се върне комунизма.Апропо колко от вас обичащи Русия сте учили в Русия? И искате да живеете в Русия?
отговор Сигнализирай
142
някой
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Бе защо само Русия говори за война бе???Как няма друга държава по света, която да плаши с война и окупация на чужди държави???Сега Путин плаши Украйна с аншлус, също както Хитлер е плашил Австрия!Ама не било окупация?Ми не, не е. Аншлус на немски означава нещо като обединение, не окупация. И ние празнуваме обединение на Княжество България с Източна Румелия, но Украйна, както Австрия са отделни държави и Путин ламти за окупация на Украйна!
отговор Сигнализирай
141
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
Факт е че Путин нито щеше да вземе Крим нито щеше да отцепи източна Украйна, ако не бяха мераците на САЩ да си набутат оръжията в Украйна под носа на Москва. Украйна си беше цяла заедно с Крим при Янукович, който имаше политика да не влиза в нато и ес. Очевидно е че всичко идва отвън. Русия няма проблем с това руснаци фа живеят в украйна
отговор Сигнализирай
140
Крокодила Гена
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
До Анонимен 149Иска само едно спазване на договореното в Минск.
отговор Сигнализирай
139
АнонимеН
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
ПУТЛЕРУТИН ПАК ЩЕ ЗАПЛАШИ СВЕТА С ЯДРЕНОТО ОРЪЖИЕ КАКТО ВИНАГИ!
отговор Сигнализирай
Новини