IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

"Гардиън": Менталното здраве на Путин поставя все повече въпроси


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

300
Ами да
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 6
Путин наистина е некрофил. Получава ерекция от трупове и затова ги иска по много. Как се е размечтал на снимката само. И това ако не е отклонение!
отговор Сигнализирай
299
Фен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 13
За съжаление на джендърите Путин е в добро здраве.
отговор Сигнализирай
298
Факт
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
297
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Все още имам усещането че става въпрос за унищожаване на петролните компании по света
отговор Сигнализирай
296
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
Единствената надежда на русофилите вече не е Путин а Кадиров. Той ще влезе в Украйна ще избие украинците и ще реши проблемите на Путин. Кадировците са башибозук който украинците ще разпилеят за часове.
отговор Сигнализирай
295
путин е луд
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
и комплексиран. Затвори Навални само защото на последният му беше по-голям.
отговор Сигнализирай
294
Бихте ли казали!
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
На онази фекалииия Василев , че моя метод обръща Парниковият ефект, а неговия води до 52 процента неграмотност. Николайчо недей така патенце и ти и аз знаем, че Дани Вълчев и Сергей Игнатов не са мозъците зад операция "Публични сектори"
отговор Сигнализирай
293
СССР
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
В Карлуково имаме места, може да го приберем. Но джуджето е много дребено, може да избяга. Но братята Кличко точно в този момент се очаква да са на подготвителен спортен лагер в близост!!!
отговор Сигнализирай
292
ДО 345
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Бил си в някоя от биолабораториите, като опитен обекг
отговор Сигнализирай
291
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Путин се закла! Или го закла неговото обкръжение, ще видим. След години ще четем "Спомени на ... някой генерал"
отговор Сигнализирай
Новини