IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Путин наредил привеждане на силите за ядрено възпиране в състояние на специална готовност


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

231
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 8
Страшен водач е Путин, братле. Китай му взе Казахстан, Прибалтика не ще да чуе за него, Чечня реално се самоуправлява, Азербайджан е приятел с Турция, Грузия абсурд, в Украйна войниците му грам не щат да се бият. Нов Наполеон, казвам ти. Тоя по сталиново време вече щеше да е на ски в Сибир, или направо утрепан в мазетата на НКВД.
отговор Сигнализирай
230
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Стискай зъби и се бори, защото срещу звяр си се изправил.
отговор Сигнализирай
229
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Значи, да смятаме ли, че до сега ядрените оръжия не са били готови за изстрелване и американците са изпуснал момента, да се привърши със Средновековието в Русия и да преминат в първобитния строй?!
отговор Сигнализирай
228
Искандер - М
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Надеюсь Эрдоган воспользуется моментом и вы заговорите наконец по турецки.
отговор Сигнализирай
227
Искандер - М
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Вы главное воюйте до конца за дедушку байдена. ))) Он оценит вас после ваших похорон.
отговор Сигнализирай
226
Човек с топки
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 10
Проблема е в разширяването на НАТО и базите му на изток, а не Украйна! Украйна е точка на невъзврата от която Русия не иска да отстъпва повече. Украйна не е ядрото на проблема! Замазват истинският голям шах даден на НАТО, отнасящ се издалеко към САЩ. Не се ли изпилят лакомите зъби на НАТО войната голямата е готова и това Бай дън и пуделите на запада много добре го знаят... въпроса е как и кога ще се събудят и да приемат условията на Путин!!! А Путин доказа, че не си поплюва и че е най големият водач и политик на съвремието, човек с топки!!!
отговор Сигнализирай
225
РУСИЯ Е ВРАГ!
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
НИКОГА НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ТОВА!... ТЯВИНАГИ Е СМЯТАЛА, ЧЕ БЪЛГАРИЯ И ПРИНАДЛЕЖИ КАТО ВОЕНЕН ТРОФЕЙ ОТ РУСКО--ТУРСКАТА ВОЙНА ПРЕДИ 150-години!!!
отговор Сигнализирай
224
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
Русофилите, дето се радвате на атомното оръжие на Путин. Освен него такова имат още няколко държави. Обаче тръгне ли 1та ракета, на оцелелите пак ще им се налага да откриват колелото и топлата вода. Пълни дивациии сте
отговор Сигнализирай
223
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
Украйна да не е България, че да я превземете за 2 дена? Колкото повече оставате там, толкова повече жертви ще има и накрая руския народ ще бие шута на джуджето и компания, като види как умират синовете му за имперските амбициии на един луд.
отговор Сигнализирай
222
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
До Искандер - М Искандер - М е най-смотаната руска ракета, от която се плашат единствено българските русофили фанатично вярващи в силата на руското оръжие.
отговор Сигнализирай
Новини