IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Роскосмос се оттегля от Международната космическа станция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
СМЕХ. Да си вземат манивелите...
отговор Сигнализирай
22
Американски Космонав
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Роскосмос нидейти така бре братчетата ми. кой че ни свали на земята бре. Марсианецът ли че ставам аз. викайте онея гейтясалия актьор да ми каже как да слезем.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
САЩ нямат потенциал за собствена космическа станция, за разлика от тях Русия и Китай имат, разликата е в по-добрите образователни системи.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
До Анонимен 19 Хора се извеждат в стратосферата, не в открития Космос, немаме още технологии за това, още сме на ракетен принцип :))) Ракетата изтрелва дадена совалка от Земята и после двигателите се отделят и разчитат на инерцията, щото в открития Космос е вакум, нема как да действат двигателите когато нема атмосфера или гравитация :)))
отговор Сигнализирай
19
Волен Кримски
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
18
Сандо
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
кога да я чакаме станцията на земята и къде? ... предполагам че в Вашингтон ще я свалят, пред белият дом, случайно и небрежно
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
мкс е бившата съюз само че и прекачиха модули
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Айдее, война и в космоса. Ужас. 500 тона МКС може да падне на земята.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 11
До Анонимен 14 "Толкоз сте плиткоумни. Става въпрос за извеждане на хора в космоса а не на сателити." Плиткоумен е този, който е пропуснал качването и свалянето на екипажи на МКС със Спейс Екс. В пълен комфорт и по четирима, за разлика от съвеЦкия модул от 60те, в който са набутани като сардини в консерва.
отговор Сигнализирай
14
Крокодила Гена
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
По зле от цензурата На БГ медиите някой знае ли място където да е по зле?
отговор Сигнализирай
Новини