Евтини кремълски номерца. Това повече бие на КГБ-истка постановка - няма никаква логика терористите да бягат към фронта, защото нито могат да преминат, нито е безопасно да отидат там! Много по-нормално е да избягат на Изток, към безбрежната Сибирска пустош, от където могат примерно да се прехвърлят към родината си Таджикистан, или пък на север - към финландската граница, от където по времето на СССР, най-често бягаха руснаците, тъй като огромната горска граница е много трудно да се охранява.
отговорСигнализирай
5
Анонимен преди 1 година
711
Западът е обезпокоен, че Русия няма да може да се сдържа дълго, ако се стигне до ескалация, подобна на московското клане. На Русия няма да й трябват две години, за да унищожи Украйна. Ако тя го искаше, след две седмици Украйна щеше да се превърне в урок по история за източноевропейците деца. Това би бил кратер в земята.
отговорСигнализирай
Путин плямпа небивалици като силиконова кифла. Явно силикона в бузките му се е спукал и е довел до ескалиране на когнитивно му състояние, което е известно като Ефекта на Дъннинг Крюгер, или иначе казано как глупавите са твърде глупави, за да осъзнаят, че са глупави.
отговорСигнализирай
2
Анонимен преди 1 година
22
Напшете когато реагира. Ние откъде да знаем как ще реагира. Защо питате нас ?
отговорСигнализирай
преди 1 година
преди 1 година
преди 1 година
преди 1 година
преди 1 година
преди 1 година