BGONAIR Live

Русия е започнала тестването на тактически ядрени оръжия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

71
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
и кво от туй ? мести си го от левия в десния .... зделаното си е дялано
отговор Сигнализирай
70
Паню Баирски
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Жалките руски въшкарници друго не могат да правят!
отговор Сигнализирай
69
Абе
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Дано е блъф. САЩ направо изпепелиха японск градове. Ква се кефите? Почне ли се го отнасяме с децата ни. Дали рашъни или погрешно от уж партньори-все мрем.
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Браво на русия ,може да ги тестват като започнат с сащ))
отговор Сигнализирай
67
ОНАТ
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Усещам краварско насиране и натовско близване на *** от страх.
отговор Сигнализирай
66
Пушилки само тука
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
Той Путин не поня още да се е произнесъл адекватно по въпроса,...,,Защо Русия извърши инвазия в Украйна ???".Някаква акция беше там за спасяването на украинците от ,,фашистите",после се оказа че искали само да отцепват териториите със електроцентралите,а най=накрая тръгнаха да превземат през глава цялата държава,и от ,,освободителната операция" която бе същинския предлог за нападението,вече не се и споменава нищо.Ако ги попитате русите какво става със ,,спасителната операция",те няма да знаят.
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Краварите са засипали целия свят с оръжия ,самоБоклук може да има едно мнение с тях.
отговор Сигнализирай
64
Бонго Бонго
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 13
До Българен , ако Путин беше голям праз щеше да атакува Сащ, нали те са виновни?? Сащ!!!Защо нискъпъйрдящият пуйтин не нападна Сащ?? Защо??? Нападна Украйна.Защо не нападна запада, че е бил виновен защо???Защото гащете пълни с лайхня. В Украйна рассссия се спъна 3 години с над 460 хиляди руски жертви, другите остави. Долна руска гнийда...
отговор Сигнализирай
63
Войн
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
До Българин --- Най-напред твоята Рассия да унищожи Украйна и тогава да мисли за заличаване на НАТО, САЩ, Западна Европа и так далее.
отговор Сигнализирай
62
Анонимен келеш
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
Вовата и Гуци Гуци Кими Севернокорейски са единствените къде заплашват човечеството с разруха и ядрени апокалипсиси.:):):)Всеки сам да си прави изводите!Добре,че България се отърва вече от тези бедни комунисти!
отговор Сигнализирай
Новини