BGONAIR Live

Путин готов да спре войната, но на сегашните линии на фронта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

68
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Русофобите по целия свят вият яко. Толкова пари профукаха, а Русия мачка укронацягите и натовските наемници на фронта. Русия не само денацифицира врага, но и фалира западните икономики бавно и стремително. Русофобчета, нацистчета (демократчета, седесарчета) вашият разгром е неизбежен!
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Да, в Швейцария се събира някаква си общност да обсъжда укропския мир, но байДжо няма да присъства. Имал по-важна работа. Щял да търси вчерашния ден.
отговор Сигнализирай
66
Евро-ТраверсДрагстер
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Драг куйн и траvерс Minima Geste ще носи олимпийския огън при откриване на олимпийските игри в Париж. Муахахаха, русофобите ще гледат с течащи лиги.
отговор Сигнализирай
65
ПРАДЕДОТО на БЛИНКЕН
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
е украинскя юдо-хазар Меир Блинкин от Переяслаец, > ю.и. от Киев
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
До 61, ***, а какво ще прави когато последва пълния, нелимитиран и непропорционален отговор на САЩ и техните съюзници върху руската територия??? То така е лесно да се приказва, без да осмисляш фактическото положение...
отговор Сигнализирай
63
Денко Сапунчето
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Кой ще ви напада вас бе русофоби голищари? Какво имате вие бе? Русия има всичко и територия и безкрайни ресурси. Вие русофоби геiропейци имате едни голи duпари. Русия ще ви нападне само за да ви раздроби svинктерите!!!!
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Сега като пристигнат и Ф16 в Украйна, Путин ще стане още по сговорчив и отстъпчив.
отговор Сигнализирай
61
ген. Лукова главичка
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Здравейте мерзавци русофоби. Как сте murVi? Как върви укро контранаступа? Стигнахте ли до Крим, а Москва кога ще завладявате?
отговор Сигнализирай
60
Архиваря
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Това го прогнозирах още след срещата на Путин със Си Дзинпин, въпреки че *** отчаяно не искаха да повярват и ми слагаха минуси! Дето "3-дневното ***" се оказа пълна катастрофа е едно на ръка, но явно Си Дзинпин е поставил такива тежки условия, че в Кремъл са осъзнали че ги води за носа, и трябва да избират дали да станат второстепенен китайски васал, или да търсят сближение със Запада...
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Путин изобщо не трябва да се занимава с преговори, да почва с ракетите по западняците, какви са тия цветя и приказки толкова време? Съвсем явно е че западняците си го просят и няма мозък в клиентелата на янките. Като издумка няколко западни командни центъра ще почнат да падат либерастите на Сорос от власт, сами ще бягат по острови да се крият. Какво ги бави още? Ако беше Сталин досега да е изпържил и щатите и да е забравил.
отговор Сигнализирай
Новини