IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ако Украйна не промени стратегията си, ще трябва да има сделка с Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 1
Не 'ще трябва", а ТРЯБВА. СПЕШНО.
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 4
Има и рима :Запада , заПАда!
отговор Сигнализирай
73
дрън та пляс
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 2
истината е 4е които плаща на музиката за него пеят,така 4е украиа прави квото и кажат,само 4е ве4е на командирите не им е ясно какво искат, понеже тяхната мисия си я изпалниха,те6ко на украин4етата
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 13
До стига бе, нали другарю, понеже другаря Путин нареди да се изтеглят, те рашшките толкова бързаха да изпълнят заповедта на Путин, че си изоставиха техниката:))) а бившия Янукович дето се беше довлякъл в Беларус и даваше интервюта че е готов водиш ли да поеме власта в Киев изчезна отново в забвение, аре знаеме ви опорките
отговор Сигнализирай
71
стига бе
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 7
До Анонимен 83- драгре пак ли вземате Киев за 3 дня и нищите натовците:))) - Кажи кога и къде Путин е казал това? По-скоро западните аналитици предполагаха, че Киев ще падне за три дни. Но нахлуването не беше "пълномащабно" както всеки ден ни го набиват в главите. И да, руснаците стигнаха до Киев и спряха, защото започнаха преговори в Истанбул. В резултата на преговорите спряха и се изтеглиха. Но тук ни проглушиха ушите, че укрофашистите са отхвърлили руснаците.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 4
Кравороби Киевската хунта върна ли Крим и нищите Русия :)))
отговор Сигнализирай
69
Олимпий Панов
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 3
Най-добрата стратегия на Украина-да капитулира колкото може по бързо!
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 20
драгре пак ли вземате Киев за 3 дня и нищите натовците:)))
отговор Сигнализирай
67
Хи хи
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 1
Никакви преговори, преди руснаците да влязат в Киев ! Путин каза за три години, а не както някои погрешно са разбрали за три дни ! Така урките ще ядат боя достатъчно време ! Няма да е само за три дни, както им се иска !
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 28 Не харесвам 3
Ако Путин победи в Украйна, със запада е свършено. Не че някой ще ги напада, или ще умрат, ами просто вече няма да са място където се живее добре, ще станат като Африка и Латинска Америка, става дума за ЕС, САЩ пак ще са богати, но няма да са хегемон. А българите 35 години ручаха жабета и мизерстваха да ги приемат в клуба на богатите и да ги сложат на масата наравно със златния милиард, но стигнаха само до задния двор в пристройката за слугите.
отговор Сигнализирай
Новини