IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Bloomberg: Украйна разглежда няколко сценария за атака срещу Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

206
FMC
преди 8 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 13
Лъжете :) тук 90% от статиите са пълна лъжа. Украйна нищо не контролира.Тя губи позиции всеки час.
отговор Сигнализирай
205
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 10
На гол тумбак, чифте пищови! И новината ви е фалшива, влезте в "Русская весна", за да видите ужасните снимки на убитите украинци!
отговор Сигнализирай
204
мдаааа дааа
преди 8 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 5
Ще има КОН БОБ ЯДЕ ЛИ!!! ..... Значи след всеки контранаступ рашките напредват ... след ланшния напредват към Киев... след сегашния ще се насочват към Лвов!!! ..... А иначе народа казва: КОГАТО НА КУЧЕТО МУ СЕ ПРИЯДЕ БОЙ ОТИВА И ПРЕ0ПИКАВА ТОЯГАТА НА ОВЧАРЯ!!!
отговор Сигнализирай
203
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 10
Може да нападнат и в Далечния изток но тогава ще играе атома не че сега няма да играе. Ще играе.
отговор Сигнализирай
202
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 11
В статията ясно е посочено че става въпрос за агресор и че украйна е агресора !?!
отговор Сигнализирай
201
82 ОМБр
преди 8 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 16
Също така направиха руско военно летище на тотална лютеница с 10 попадения на дробове от самолетен тип. Летището в Борисоглебск. Слава на Бандера!
отговор Сигнализирай
200
82 ОМБр
преди 8 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 18
Успяха да разнищят руска колона,за която ТСН предава в пряко предаване. Танковете заедно с влекачите са на лютеница. Слава на Украйна!
отговор Сигнализирай
199
Америакномучилките,
преди 8 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 14
Аз пак да питам - какво успяха укроитеците миналите 24 часа?
отговор Сигнализирай
198
ей тва е!
преди 8 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
да ни каже блумберг какво иска Украйна да направи Русия! Те затова нищо от анаЛизаторите не е вярно и не се случва!
отговор Сигнализирай
197
Пише се да се дразни
преди 8 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 7
никой не знаел защо е тази война Путин можел да ги приключи и незнам какво си но.... Напротив знае се за какво е войната Във Русия управлява една хунта ( само че от КГБ ) със излъчен представител Путин за тях е опасно във съседство да има държава която е враждебна и напълно въоръжена и обучена от НАТО и член на НАТО -- а ги устройва буферна зона -- и действат за да си запазят живота и власта ,богатствата -- като започват изпреварваща война смятайки за лесна работа да победят !
отговор Сигнализирай
Новини