IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Камала се изцепи: Ако Тръмп спечели, Полша ще е следващата Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
Тая
преди 9 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Камилата е като наш Киро. Дрънка ги АЛАНГРО. И литмуса й хич го няма.
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Преди да стане ясно, че Байдън е тотално спрял и да се кандидатира вместо него понеже никой друг не искаше, тази беше един клоун, на който хората се подиграваха. Сега някак си се опитват да убедят избирателя, а и останалия свят, че е фаворит. Няма как да стане.
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Какво ли е да си американец? Бил Гейтс ви казва "Размине ли ни се войната, удря ни нова пандемия". Камала Харис обещава да спре войната в Газа, ама за Украйна май нищо не казва. Ако спечели Тръмп, с Украйна не се знае какво ще стане, явно Газа ще остане, и ... иде нова война. Кое е общото? Ами думата "война". Интересно ли е за нашия "елит" кой ще спечели? Много! Явно са направили залагания в свободното си от "работа" време. А пък България си е "присъединена" от много време.
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Тези дето разправят ,че бг материала е лош представете си какъв е американския материал щом му поднасят кампания на това ниво
отговор Сигнализирай
71
Пловдив
преди 9 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До 75:И да хранят още 40,000,000 души,много си необразован.Явно си,на не повече от тридесет години.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До Гошко Абе, Гоше, къф е тоя "чист американец", бе Гоше. Ти от небето ли падаш?
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
До Краварски к0птор Ама ти не си пънкар, а фъшкар. Истинските пънкари и рокаджии са демократи до костите. А ти си един обикновен фашист. Виждали сме ги много такива, още от края на 70те. Самите музиканти, с които се асоциирате, ви презират.
отговор Сигнализирай
68
Гошко
преди 9 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Абе, тия американци толкова ли нямат един чист американец да си предложат за президент , ами са се хванали с тая индийска бабичка ? Ами, какво да ги правиш - бяха си сложили и черен президент , сега искат да сменят цвета с тъмно-син. Можеха да вземат някой от Максуда - същия цвят са .
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ако Камла спечели следва третата световна война
отговор Сигнализирай
66
Пловдив
преди 9 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тези хора,които,немогат да си напишат името,прогнози ли правят,или,знаят фактите.Много жалки, необразовани хора,с дребни душици.
отговор Сигнализирай
Новини