IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бившият мъж на Вики проговори: Видяхме на камера как бяга момче!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 32 Не харесвам 12
Браво на Бойко Борисов - само за ден залови убиеца и дори направи ДНК-то в лабораторията си в мазето в Банкя.
отговор Сигнализирай
15
-10
преди 6 години
Харесвам 27 Не харесвам 7
"Беше ясно, че извършителят е ром ! Само те са способни на такава зверска жестокост към хора и животни, без зачитане на човешкия живот!"Яна в Борисовата градина ром ли я изнасили и уби?
отговор Сигнализирай
14
до Мислеща
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Реално такива резултати (ако се работи както трябва и има кой да натисне) излизат до часове.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
Един по един започват да се събуждат специалистите по ДНК :)
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Не е вярно това. Топ форумните криминалисти на България сега ще ви обяснят как е.
отговор Сигнализирай
11
До 7
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Ако камерите не са общински, а са собственост на негови приятели било по офиси, жилищни или битове сгради, може да си ги гледа колкото си иска. Кой да чака да му даде право? Ти сигурно и до тоалетната да отидеш, искаш разрешение от майка си или жена си.
отговор Сигнализирай
10
Мислеща
преди 6 години
Харесвам 50 Не харесвам 10
Не съм специалистка, но този път много бързо излязоха резултатите от ДНК тестовет. Хванали са го късно снощи и вече имат съвпадение на ДНК, а при със шесторното убийство, ни убеждаваха, че е нужно време за да излязат резултатите от такива тестове?!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 8
В нито един германски сайт няма новина за задържан българин по случая.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 33 Не харесвам 13
Беше ясно, че извършителят е ром! Само те са способни на такава зверска жестокост към хора и животни, без зачитане на човешкия живот!
отговор Сигнализирай
7
пецата
преди 6 години
Харесвам 28 Не харесвам 9
накарали са ония швед който си продаде свободата да бяга вчера или онзи ден под секюрити камера и хоп готов е материала за да разсеят съмненията, ченгетата са винаги в помощ а и постановките им край нямат, хора става въпрос за милиарди евра злоупотреби с европари ако трябва ще извикат режисьори от холивуд за да инсценират какви ли не видео филми
отговор Сигнализирай
Новини