IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Швеция разочарована за F-16: Предложихме ви 10 нови Gripen-a


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

716
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Някой съмнява ли се още, че България е подмандатна територия?
отговор Сигнализирай
715
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
Мг-29 е 11 милиона долара, а Су-35 е 17 милиона долара. За 1 милиард долара бюджет това са 90 Миг или 60 Су и издръжката им е минимална и ще могат да охраняват целия ЕС не само малка България.
отговор Сигнализирай
714
Помощ?
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Виждам апологетите на НАТО.Да ви питам другари демократи, осъзнавате ли, че не народът на БГ искаше да е член на НАТО, а шепа продажни политици. Осъзнавате ли, че НАТО, сиреч англосаксонците са виновни за милиони избити, поддържайки НАТО ставате военнопрестъпници?Горбачов даде ли свобода на И. Европа - даде ви?Вие сте една шепа "предатели", която вкарва БГ в ненужни войни, без да питате българите.В същото време, има ли война ще отидете в хасиендите подарени ви от САЩ, ще избягате от БГ.
отговор Сигнализирай
713
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
Мига е и по бавен и по тежък от Ф 16, с какво го клеца?
отговор Сигнализирай
712
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
то и голфа се призвежда от 50 години, ама тия преди 50 години нямат нищо общо с новите другаре :)
отговор Сигнализирай
711
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Една ескадрила дори и от миг 21 и тоя лепен с тиксо скрап става на претопено желязо.
отговор Сигнализирай
710
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
Като гражданин сравних характеристиките на споменатите изтребители и по моите сметки най-добър излиза китайския J 10, после F 16 и накрая МИГ 29. И много ясно, че F 16 е оо добре пред Грипеню! То няма база за сравнение... При положение, че F 16 са чисто нови.
отговор Сигнализирай
709
Радев е ядосан
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 16
Грипен Радев е много ядосан, защото избраха F16 и не можа да си направи далаверката с грипените.
отговор Сигнализирай
708
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
И Грипен и ф не са за бг бюджета и ще източат валутния борд и пенсиите. Доста по -евтино е су и миг 5 пъти повече като бройка от Русия. Грипен и ф само ако ни ги подарят без пари.
отговор Сигнализирай
707
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
ПРЕДАТЕЛСТВО
отговор Сигнализирай
Новини