IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Швеция разочарована за F-16: Предложихме ви 10 нови Gripen-a


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

216
V
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Щом Грипен били толкова добри защо почти никой не ги купува?
отговор Сигнализирай
215
F-16
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Добре де, щом е толкова скандално нека да има всенароден реферндум
отговор Сигнализирай
214
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
До ХА-ХА-ХА !А ти обслужваш Москва.Щом такива като теб сега вдигат врява, значи е добре.
отговор Сигнализирай
213
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
212
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Що се дрънкате рано сутрин без полза. И двата самолета са горе-долу с еднакви характеристики. Решението за покупка на такова въоръжение винаги е било политическо. Като е ясно кой ни управлява отвън покупката е логична. То беше пределно ясно след като анулираха първия търг. Не се хабете напразно, ами си празнувайте празниците
отговор Сигнализирай
211
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
С тази сделка Боко си подпечата и следващия мандат, това е! Няма никакъв експертен избор, просто страх че следващите избори ще ги изгуби!
отговор Сигнализирай
210
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Изтребителите са отживелица от ВСВ !На днешно време те са шоу играчки. Дори в Сирия руските изтребители бомбардираха абсолютно беззащитни болници и джамии, но ако минаретата на тези джамии баха ракети земя-въздух нямаше да видиме нито един руснак във въздуха.Екшъна с Израел е потвърждение за това !
отговор Сигнализирай
209
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Ако не беше трагично, щеше да е смешно с тази сделка...Тъкмо експертите избраха правилния самолет - чисто нови Грипени, и целувачите на американски *** се усетиха без комисионни.Дигнаха патардията прецакаха сделката и се хвърлиха да целуват още по-усилено.И ето - имаме резултат. Ще купим няколко авиационни мишени под формата на F-16 N-та ръка, правилните хора ще си получат комисионните и "гордите европейци", с "пълна" "национална" "независимост" вече могат пак да са щастливи. Позор!
отговор Сигнализирай
208
Патриот от САЩ
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
До всички БГ авиатори, ако искате съвременна техника заповядайте в САЩ,ние най-учтиво ще ви дадем безплатно да си дадете живота за Америка и на ф132, и на 845, само да участвате във военните ни мисиите за разпостранение на демокрацията по света, а скоро и на Марс...Заповядати да си дадете животъ в името на Грейт Америкън Димокръси. все пак при инцидент пазете самолета - скъп е американците го плащат.(не гледайте филмът "Коса" развращава бъдещите герои на САЩ)Гарантиран медал и няколко залп
отговор Сигнализирай
207
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
До ЯстребА ти самият си с руско име, нали?
отговор Сигнализирай
Новини